2737
2734
آنفلوانزا خیلی زیاد شده الان خودم و دوست وآشنا همه گرفتیم

حتما جلو باد کولر خوابیدین.عزیزم الان چیزی ب اسم انفولانزا و سرماخوردگی نداریم

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حتما جلو باد کولر خوابیدین.عزیزم الان چیزی ب اسم انفولانزا و سرماخوردگی نداریم

دکتر گفت آنفلونزاس

حتی دارو داد گفت بااین داروها باید خوب بشین وگرنه کروناس

مگه الان کولر روشن میکنند ما بخاریمون روشنه

میشه برای حاجتم3صلوات بفرستین الهی خیر ببینید
2728
حق الناس گردنشونه . ۲ساله خونه نشینیم افسرده شدیم کسل شدیم کلی رعایت میکنیم . به خدا دلم یه مسافرت ۱ ...

حق با شماست . ولی شما متقاعدشون کنید . با مهربانی و زیبایی 

ب عقایدشون احترام بذارید . تهدید نکنید . مخصوصا در فضای مجازی . ان شاللع قانع میشن .

الان به خاطر فصل خیلیا ها سرمامیخورن و کرونا نیست ولی پزشکا میگن کروناست😑😶

خیلیاهم به خاطرچیزدیگه فوت میکنن وبازم میگن کرونابوده

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
دکتر گفت آنفلونزاس حتی دارو داد گفت بااین داروها باید خوب بشین وگرنه کروناس مگه الان کولر روشن میک ...

کولرو شوخی کردم تو تابستون ی سریا نمیخواستن قبول کنن کروناست میگفتن جلو کولر خوابیدیم

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.
2738
بچت چطوره خیلی اذیت شد پسر منم نه سالشه سرفه با آبریزش داره خیلی میترسم

پسرمن اسهال شدید

ابریزش بینی 

دوروزم حالت تهوع

امروز یهترشد

نمیدونم برم تست بدم صبح یان

علاعنام ۵روزه میگذره خوبشد ولی

شبایاموقعی ک میخام بخابم گلوم میگیره میسوزه شدید ک باعث میشه سرفه کنم بدجورمیسوزه

رنگ ولایتhaircolorist
دلم خوش بود امسال عید راحت میرم عیدگردشی یعنی باز کنسله؟بابا بخدا دیگه افسرده شدیم

منم چقد ذوق عیدو داشتم گفتم راحت بعد ۲سال یه دل سیر میریم میچرخیم بدون استرس. تا یکم‌اوضاع خوب شد مردم بی عقل رفتن مسافرت و گند زدن به همه چی

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
اره ولی خب پزشک قانونی چک میکنه فوتی هارو که کرونایی هستن یا نه

نه باباساده ایا .یکی ازهمسایه هامون به خاطرسرطان فوت کرده میگن کرونا😐

زیادن این موارد 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
کولرو شوخی کردم تو تابستون ی سریا نمیخواستن قبول کنن کروناست میگفتن جلو کولر خوابیدیم

نه بابا ما خوزستانیا یکی دوهفتس کولر نمیزنیمممم😣 

خیلیا هنوز کولر میزنن تو خونه ما مامانم بد سرماست😁😂

پسرمن اسهال شدید ابریزش بینی  دوروزم حالت تهوع امروز یهترشد نمیدونم برم تست بدم صبح یان عل ...

خداروشکر پسرت بهتره من خودم چهار هفته پیش کرونا داشتم سی تی گرفتم گفت زیاد درگیر نشده یک هفته اول مُردمو زنده شدم

2706