2410
2553
عنوان

به مشکل خوردیم

122 بازدید | 11 پست

سلام بچه ها من یا دوستی دارم تقریبا ۴ ساله دوستیم بعد کلا خیلی آدم حسودیه🙂 خیلی زیاد جوری که اصلا چشم نداره ببینه من تو یه کاری قبل از خودش موفق شدم قبل از خودش میدونم عجیبه برا یه دوست این احساس به خدا خودم همیشه براش آرزوی خوب داشتم کلیم دعا کردم بعد امشب واقعا یه حرفی زد که دلم شکست الان چیکار کنم؟ باهاش قطع ارتباط کنم ؟ میترسم ناراحت شه... ولی خیلی حسوده تو همه چی بیش از انداره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
دوستی ک ارزوی موفقیت رفیقشو نداره دشمنه عزیزم مگ نشنیدی میگن حسادت رفیق از رقابت رقیبا خطرناک تره ضر ...

خیلی وقته دلم میخواد اینکارو کنم ولی چون خیلی دوست نیست با کسی همش میترسم تنها بمونه و دلش بشکنه🙂

خیلی وقته دلم میخواد اینکارو کنم ولی چون خیلی دوست نیست با کسی همش میترسم تنها بمونه و دلش بشکنه🙂

نگران نباش واسه خودمون باید نگران باشیم اهلاقشو درست کنه تنها نشه بااینکارش ثابت کرده لایق رفاقت نیس خدایی خیلی بده دوست حسود ولش کن بابا بزار ناراحت شه بعدا رفیق پیدا میکنه

برای ظهور اقا امام زمان یه صلوات بفرستید😍😘
2714

وقتی مثلا براش تعریف میکنم رفتم فلان جا معطل شدم و نشد که به کارم بریم همش استیکره خنده میزاره درصورتی‌که هدفم دردل کردنه🙁بدم میاد یکی‌میخنده یا وقتی میفهمه رابطم با یکی بهم خورده خوشحال میشه اصلا نمیدونم چرا اینجوریه