2703
2553
عنوان

کرم واژینال دالاواگ

40667 بازدید | 13 پست

سلام دوستان دکتر برام کرم واژینال دالاواگ تجویز کرده منم ب درستی استفاده میکنم اما هیچی بیرون نمیاد حتی صبح آیا باید جذب بشه یا باید همراه عفونت خارج شه؟؟؟؟

قبلاً شیاف واژن استفاده میکردم هر چی عفونت بود می‌ریخت بیرون ولی این اصلا اینطور نیست 

چیکار کنم 

ترشحاتتون چ رنگیه؟زرده یاسبز

منم سقط کردم عفونت گرفتم ولی خیلیییی کمه در حد یه لکه نمیدونم برم دکتر یا ن خارشم ندارم اصلا

مَن بِ قُربآنِ خُدآ چون کِ مَرآ غَمگین دید بَهرِ خوشحآلیهِ مَن دَر دِلَم اَندآخت طُ را...

وا چرا

در طول روز حتما میاد بیرون

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اونا عفونت نبود خود قرص بود پودر میشد مگه چیه که بریزه بیرون یعنی انقد زیاد عفونت داشتی سرکه سیب استفاده کن بریز تو آب ولرم بشین

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   
2720
ترشحاتتون چ رنگیه؟زرده یاسبز منم سقط کردم عفونت گرفتم ولی خیلیییی کمه در حد یه لکه نمیدونم برم دکتر ...

عفونتم عفونت قارچیه 

ترشح اصلا ندارم فقط موقع رابطه مشخص میشد و وقتی دکتر معاینه کرد گفت عفونت داری. سفید هستش. ولی اونجور نیست ک ترشح داشته باشم و لباس زیرم کثیف شه

عفونتم عفونت قارچیه  ترشح اصلا ندارم فقط موقع رابطه مشخص میشد و وقتی دکتر معاینه کرد گفت عفونت ...

چ جالب ینی موقع رابطه درد داشتی؟؟؟منم موقع رابطه درد دارم ولی پوزیشنو عوض میکنم اوک میشه ینی منم عفونت دارم؟

😑😑🥺

مَن بِ قُربآنِ خُدآ چون کِ مَرآ غَمگین دید بَهرِ خوشحآلیهِ مَن دَر دِلَم اَندآخت طُ را...
2714
اونا عفونت نبود خود قرص بود پودر میشد مگه چیه که بریزه بیرون یعنی انقد زیاد عفونت داشتی سرکه سیب است ...

نه عزیزم عفونت بود میومد.  عفونتم عفونت قارچی بود ک شکل پنیری داشت همونا میومد بیرون 

مطمعنی کرم خوب داخل ا‌پیلکاتور وارد میکنی؟  اپلیکاتور رو خوب خالی میکنی؟  من فردای مصرفم ...

اره واقعا همه جوره درست انجام میدم اپیلکاتور رو تقریبا تا ته فرو میکنم داخل واژن و اونجا تخلیه میکنم نمیدونم چرا چیزی نمیاد بیرون حتی خود کرمه 

نه درد نداشتم ولی رو آلت شوهرم ترشح سفید نیومد 

اها عفونتت خاموش بود خودشو نشون نمیداد پس چطور متوجه شدی 

اها عفونتت خاموش بود خودشو نشون نمیداد پس چطور متوجه شدی 

میگم ک موقع رابطه روی آلت شوهرم که ترشح دیدم ب نظرم طبیعی نبود رفتم دکتر زنان معاینه کرد گفت ک عفونته

میگم ک موقع رابطه روی آلت شوهرم که ترشح دیدم ب نظرم طبیعی نبود رفتم دکتر زنان معاینه کرد گفت ک عفونت ...

عزیزم یسوال .بعد مصرف این دوره پماد عفونتت خوب شد رفتی دکتر؟ من تاالان چندنوع پماد عوض کردم این سری دالاواگ نوشته .خسته شدم دیگه اخه علائمی هم ندارم ولی میگه عفونت شدید رحم داری

مامانم همیشه میگه من ۹ ماه سختی کشیدم ک قلبت شکل بگیره نذار یکی تو ده ثانیه بشکونه بره