2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

روزی سه لیوان.

من مادر نميشوم تا فرزندم  را عصاى دستم كنم...من مادر نميشوم تا پيري و كورى ام را به فرزندم تحميل كنم....من مادرنميشوم تا بهاي قطره شيرى كه به كودكم داده ام پس بگيرم....من مادر نميشوم تا فرزندو وابسته و بيمار تربيت كنم و افتخار كنم به اينكه فرزندم مرا بر همسرش ترجيح ميدهد....من مادري بيمار نيستم...من مادر ميشوم تا انسانى سالم و مستقل تربيت كنم،مادرميشوم تا انسانيت را  به فرزندم بياموزم.انسانى قوى و درستكار  و خوشبخت....كودكم وظيفه اي در قبال من ندارد....بلكه من مادر او هستم و موظف به خوشبخت كردن فرزندم 
چقد چایی میخوری بهت نمیاد😂😂😂 بعد منو بگو  یه استکان

چرا بهم نمیاد راستشو بگو بهم میاد بیشتر لته یاکافی بخورم نه  

یعنی اعتماد بنفس منو خر نمیخوره     

نوشابای سابقدونم یه سر به پیجم بزنین کلی لباسای خوشگل میزارم با قیمتای مناسب و کیفیت عالی لطفا فالو کنین لهنتیای جاذاب  اینم لینکelif_shop73پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم    هنوزم پنجاه تومنمو پس نگرفدم  تاپیک جنجالی و نوشابا کش دیدی تگ کن عین جن بو داده ظاهر میشم   

یه لیوانی با صبحونه

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
فکر میکردم تنهام منم اصلا نمیخورم شاید هفته  یک الی دوبار یا یه جایی رفتنی حوصلم نمیکشه چایی دم ...

😂😑اها منم  همچین فکری میکردم  ولی بحث حوصله نیس واسه من وقتی چایی یا نوشیدنی گرم بخورم انگار دارم آتیش میگیرم

اخه من تازگيا علاقم به چايي زياد شده، ميخام ببينم رنج نرمالش چقده🤪🤪🤪

با صبحانه 

ساعت 10

قبل ناهار 

بعد ناهار 

عصر 

قبل شام 

بعد شام 

وسط این تایمها هم قهوه میخورم

وقتی جوابتو نمیدم یعنی نظرتون برام مهم نیست . خودتونو خسته نکنید . 
زیاااااد اولین کارم وقتی بیدار میشم روشن کردن کتری اخرین کار که میخام بخابم لامپو خاموش میکنم بعد ...

مادرشوهرم مثل توعه بااین فرق که شبها کتریو پرمیکنه زیرشو خیلی کم میکنه خاموش نمیکنه

یه بیداری دقیقا عین یه کابوس،مثل گشتن تو تاریکی و بی فانوس،میچرخم تو حباب انتظار تو،مثل ماهی و تنگ و وهم اقیانوس....زندگیم سوخت ...جسد آرزوهام مونده روی دستم...خوشبحالت زندگی کردی💔ولی من نه نتونستم😔
2706