2737
2734
خب یعنی ادم هیچ دوستی نداشته باشه؟ من الان مامانم از دوران مدرسه دوست داره انقدر باهم خوبن میبینمشو ...

نمیدونم چن سالت هس

ولی من روزای آخره ۲۹سالگی رو میگذرونم

به این نتیجه رسیدم جز عزیزای درجه یک هیچ کس دوست و پناه نیست

واقعا هیچ کس

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
من  دوستم مامانش کرونا گرفت سریع زنگ زدم حال بپرسم دیدم ردی داد بعد بعش گفتم رد دادی گفت هرکی ...

اون دیگه خیلی بی ادب بوده اینطوری حرف زده!
من خودم یه اخلاقی دارم که یا با یکی هستم یا نیستم

ازین قهر و اشتی و متلک انداختنا خوشم نمیاد

الان همین دوستم با یکی از  سن کم دوسته بعد تو این مدت کلی بهم حرف زدن سر هم داد کشیدن حرف بار هم دیگه کردن

ولی من ازین اخلاقا ندارم یکی ببینم ادا میاد کلا برا همیشه میذارمش کنار چون بنظرم این قهر و اشتیا بچه بازیه فقط باعث میشه حرمتا بشکنه

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خب یعنی ادم هیچ دوستی نداشته باشه؟ من الان مامانم از دوران مدرسه دوست داره انقدر باهم خوبن میبینمشو ...

نداشت و تنها بودن بهتره تا اسیب روحی بهت وارد بشه.من فقط دو تا دوست دارم ک اصلا تو شهر ما نیستن.برو کلاسای جدید ثبت نام کن دوست پیدا میکنی زیادم.دوستیای قدیم با الان خیلی فرق داره همه به فکر منافع خودشون هستن.خودتو درگیر رابطه های پوچ امروزی نکن

بنظرم کارش اشتباس تند رفته الکی خبری از حال توعم نداشته قضاوتت کرده توقع داشته همش باشی ولی بنظرم ا ...

من درک کردم 

ولی بذار اینم بگم حالا که اینطوره

قبل این من دو تا از پدر بزرگامم تو این چندسال دوستی فوت کردن!

یکبارم مسجد نیومد اون موقع حالا اثری از کرونا نبود! یکی از پدربزرگامو گفت میام مسجد ادرسم گرفت! چشم من به در خشک شد نیومد بعدا گفت خواب موندم که از صدتا فحش برام بدتر بود... منم دو سال بعدش مادربزرگ اون فوت کرد نرفتم مراسم یعنی میرفتما ولی اون هیچ وقت نیومد که منم برم!!!

همین جا تاپیک زدم گفتم بنظرتون برم مراسم دوستم؟ از کرونا میترسم اکثرا گفتن نرو ولی رفتم با مادرمم رفتم!

اون پدر شصت و چند سالش فوت کرده من چند ماه پیش پسرخاله جوونم فوت کرد اما حتی به دوستم نگفتم پسرخالم فوت کرده با اینکه داغون بودم 

یعنی هیچ توقع اینو نداشتم که فلانی تو چرا ازم خبری نگرفتی که من بین حرفا بهت بگم پسرخالم فوت کرده!!!

حالا توقع چیو داره؟؟

این کاربری قبلا ماله دوستم بود که دیگه دوستش فوت کرد و میخواست تعلیق کنه خودشو ولی من ازش خواستم بده بهم  
2731
چه حوصله ای داری. اصلا شما وظیفه ای نداشتی تو این کرونا سرخاک بری و انقد بلند و کوتاهش کنی. ول کن با ...

من خودم خدا شاهده از هیشکی توقعی ندارم

حتی فروردین ماه رفتم عمل کردم بینی مو به هیشکی نگفتم

گفتم خب دیگران چی کنن؟ الکی قرار نیس داد و هوار بندازم رفتم عمل کردم دوستام بعدا فهمیدن! درحالی که یکی از دوستای قدیمیم سر اینکه من بهش بابت دماغ تبریک نگفتم قهر کرده بود  یعنی اینطورن مردم

فقط باهاش قطع رابطه کن اون اگه دوست خوبی بود تو دورانی ک نبودی حالتو میپرسید یا با ی کار کوچیک تو نم ...

خودش هیچ کاری برا ادم نمیکنه

ولی از دیگران اندازه یه کوه توقع داره برام عجیبه

چ دوست خوبی هستی عزیزم  کاش تو دوست من بودی بخدا 😁😁

ممنون

دیگه تنها شدم دوستمو از دست دادم  

نمیدونم چن سالت هس ولی من روزای آخره ۲۹سالگی رو میگذرونم به این نتیجه رسیدم جز عزیزای درجه یک هیچ ...

منم ادم رفیق بازی نیستم اصلا و ابدا 

همیشه ام خانوادم برام مهمترین هستن

ولی توقع چنین چیزی رو از دوستم نداشتم الانم ازین ناراحتم که دیگه هیچ دوستی نمونده برام

2738
من درک کردم  ولی بذار اینم بگم حالا که اینطوره قبل این من دو تا از پدر بزرگامم تو این چندسال ...

من الان یه چیزیم بگم و برم

هییچ داغی مثل پدر و مادر و خواهر بردار و فرزند نیست

من دایی جوونمم فوت کرده ولی حتی یک صدم شباهت به داغی که فوت مادرم روی من داشت نبود

برام خیلی عجیبه که تو میگی پسرخاله ی جوونم و بابای شصت ساله ی اون!!!بیخود نیست دوستت ازت ناراحته چون درکش نمیکنی واقعا!کی میتونه بگه داغ پسرخاله شبیه پدره اخه...

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
من درک کردم  ولی بذار اینم بگم حالا که اینطوره قبل این من دو تا از پدر بزرگامم تو این چندسال ...

ببخشید ولی اولا وقتی برا کسی کاریو میکنی توقع جبران نداشته باش اگه ادم خوبی هستی توقع جبران نداری انسانیتتو نشون میدی تو شرایط سخت پشت رفیقتی اینکه توقع جبران داشته باشی از هرکسی تو هر موردی فقط خودتو پر کینه و دلخوری میکنه

دوما پدرش هرچند سالشم باشه پدر با پسر خاله و فامیل و پدر مادر بزرگ خیلییی فرق میکنه غم از دس دادنش زمین تا آسمون فرقه و همراهی دوست

منم پارسال مامان بزرگم فوت کردن ادم بدیم نبودن اصلا ولی دوست صمیمیم توقع نداشتم برا مامان بزرگم پاشه بیاد خودشودرگیر کنه و غمش اصلا شبیه نیست با از دس دادن پدر مادر..

به امید اون روز که همه بالاتر از اینا ببیننم 👐😎کاربر پسرم🚶‍♂یه ادم عجیب غریب😴 دیونه رپ مخصوصا رپ تهاجمی امریکایی 👊🌈🔥                                    🛹skateboard rider
من الان یه چیزیم بگم و برم هییچ داغی مثل پدر و مادر و خواهر بردار و فرزند نیست من دایی جوونمم فوت ...

نه من اصلا نمیگم شبیه و چنین چیزی ... ولی چون فوت پسرخالم خیلی برام سخت و باور نکردنی بود میگم منم روزای بد داشتم ولی از کسی توقع نداشتم

منم میدونم سخته اتفاقا درکش کردم که چیزی نگفتم و هیچ توقعیم نداشتم

وگرنه منم اگه مثل اون بودم الان باید طلبکار درمیومدم که من سراغی نگرفتم خب تو چرا یه پیام ندادی ببینی من مرده ام یا زنده

یا الان دوستم 2 تا اکانت داره با اکانت اصلیش منو انداخت از پیجش بیرون با اون یکی هنوز نه

اول منم خواستم انفالو کنم بعد گفتم بیخیال بچه بازیه بعدش اون پدرش فوت کرده من کوتاه میام و هیچی نمیگم 

ولی پدرشو از دست داده دوستاشم میخواد از دست بده؟ الان چ معنی داره یکی بیاد استوری بذاره شماها دوست نیستین دشمنید زورتون نرسیده

یا مثلا هیشکی به درد نمیخوره نه دوست دانشگاهی نه کی و کی و... چند بار ازین مزخرفات گذاشته 

میتونست بیاد بگه فلانی من ازت ناراحتم! وسلام دیگه تیکه انداختن و این اداها چ معنایی داره؟؟

نه من اصلا نمیگم شبیه و چنین چیزی ... ولی چون فوت پسرخالم خیلی برام سخت و باور نکردنی بود میگم منم ر ...

اگ دوستتو دوست داری و میخوای رابطتون حفظ شه و خراب نشه بگو تا کمکت کنم چون من دقیقا دوستتو درک میکنم و رورهایی ک دوستت داشته رو تجربه کردم

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
ببخشید ولی اولا وقتی برا کسی کاریو میکنی توقع جبران نداشته باش اگه ادم خوبی هستی توقع جبران نداری ان ...

من توقع جبران ندارم ولی الان شما فامیلتم باشه مراسم شون نری اونام متقابلا نمیان!

عروسی کسی نری اونام متقابلا نمیان

منم خیلی چیزا برام پیش اومده ولی دنبال این نبودم که این پیام نداد اون پیام نداد پس برم استوری بذارم همه رو ببندم به رگبار!

خب از مردم که طلبکار نیستم

الانم من دنبال چیزی نیستم مگه منتظرم اون کاری برای من بکنه؟؟ اصلا و ابدا

ولی اینکه ادم چشم ببنده رو چندین سال رفاقت سر قضاوت اشتباه یا هرچی که تو فکرشه این درسته؟ و خب من چکار باید میکردم این وسط که نکردم؟ منم هرکار میتونستم کردم ادم حداقل باید یکم فکر کنه بگه این ادمی که اینجاها با من بوده الان که دیگه منو تنها نمیذاره!!

2706