2737
2734
عنوان

از بچم خستم ...نمیخوام ببینمش

| مشاهده متن کامل بحث + 4139 بازدید | 149 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

وقتی گریه میکنه تو هم پا به پاش صدای گریه در بیار خندش میگیره 

با خودت ببرش دستشویی 

یه مدت خیلی از پای دلش بالا برو همش بغلش کن بوسش کن بهش بگو نترس من کنارتم شاید آروم شد

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
2731
اسی جان من بچه ندارم ولی میشه با توصیفی ک کردی حست کرد

دقیقا من مجردم اما انقدر عمیق و از ته دلش توضیح داد کاملا درکش کردم

دعا کنید که با همسرم خوشبخت بشم تازه نامزد کردیم ❤️.    برای خوشبختی من و همسرم صلوات بفرستین 😘
اره بچه داری خیلی سخته .من درکت میکنم پسرم ۴سالشه خسته م میکنه واقعا

گاهی عین کنه بم میچسبه و هی میزنه و میپره

گاهی گریه الکی بهونه .نمیذاره دسشویی برم 

شوهرمم اصرار داره نگهش داریم درحالیکه مادرم باحوصله س وعین گل نگهش میداشت

2738

خوب میشه گلم  یکم صبر کن بعدشم درسته اینو میگی ولی خودتون ب بچتون یاد دادید ک نیازهاشو اینجوری بگه  براش اسپند زیاد دود کن صدقه زیاد بده خودتم حتما حتما برو پیش مشاوره 

دقیقا من مجردم اما انقدر عمیق و از ته دلش توضیح داد کاملا درکش کردم

دعا واسه امضات عزیزم

تصورم از رابطه ادمای ظالم با خدا اینجوره که وقتی ی ادم ظالمی ظلم میکنه و کارای بد میکنه خدا از اون بالا تشویقش میکنه و لذت میبره و میگه بزن قَدِش خیلی باحال بود.بازم از این کارا بکن.وگرنه این حجم از ظلم و ظالم و به قدرت رسیدنشون و تاوان پس ندادنشون عادلانه نیست.

تمام این مشکلات رو که گفتی منم دارم بلکه بیشتر

تازه تو ی مامان داری بچتو ۲ساعت بزاری پیشش من تو شهر غریبم اونم ندارم

خیلی دلم دختر میخواد ی صلوات مهمونم کن خدا بهم دختر زیبا ،باهوش،سالم وصبور بده...(خداجونم هرکی در حق من صلوات میفرسته رو عاقبت بخیر کن😘😍)                   

کاملا درکت میکنم چون دختر منم همش آویزونمه با این تفاوت که بچه من بزرگتره و این رفتار ها طبیعی نیست ولی بچه شما سنش کمه و طبیعی هست منم امروز رفتم روان درمانگر راه طولانی پیشه رو دارم اولین جلسه بود احساس کردم سبکتر شدم شما هم یه سر بزن خیلی آروم میشی

خدایا به بزرگیت قسمت میدم سایه هیچ پدر مادری رو از روی سر فرزندانش کم نکن
2706