2737
2734

داداشم ۱۸ سالشه کلا همین یه داداش رو دارم ۷سال اختلاف سنی داریم ..من تو۱۸ سالگی ازدواج کردم شوهرمم خیلی بد بود خیلی ن محبتی ب داداشم داشت ن هیچی 

اون اوایل هم خیلی من مشکل داشتم داداشم شاهد همه چی بود ازدرس فاصله گرفت روی روحیه ش تاثیر گذاشت 

منم ک رفتم سرخونه زندگیم‌...کم سرمیزدم ازشون داداشم زود تنهاشد دیگه درس نخوند من خودم میدونم افسرده شد

مامانم اینااینقدرهم وضعشون خوب نیست ک بخوان همش آجیل و میوه و غذای آنچنانی بخورن

طفلی توسن رشد هم هست ازصبح تاشب میره آرایشگاه کارمیکنه اینقد ضعیف و لاغر شده دلم میسوزه ن تفریحی ن گردشی برعکس عاشق تفریحه ولی هیچوقت فراهم نشده براش،خیلی غصه شو میخورم

بعدشوهرمن وضعش خوبه داداشش مثه خرس میخوره و میخوابه این براش خونه ماشین مسافرت خوردو خوراک وهمه چی براش فراهم کرده....چرادنیا اینقد نامرده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کاش تو به دنیا اومدنمون خودمون دست داشتیم کاششششششش

با سهمیه وارد دانشگاه میشوند،با رشوه مدرک میگیرند،با رانت به موقعیتی میرسند،با رشوه مجوز میگیرند و مردم بیگناه و از همه جا بیخبرند که تاوان این تسلسل معیوب را با جانشان میپردازند🖤🖤#آبادان_تسلیت
2738

خب از همسرت بخواه برا داداشت برادری کنه. باهم وقت بگذرونن.. تو یکم بینشون رو خوب کن... 

کاش داداشت تشويق کنی هم کار کنه هم درس 

وقتی رفته آرایشگری یعنی تو هنر استعداد داره.. بفرست فنی حرفه ای مدرک بگیره

اوهوم😢😢

هنوز جوونه اوا راهه کمکش کنید درس بخونه

یکم بخونه دانشگاهای بورسیه قبول میشه ازهمون اول حقوق میدن اوضاعش خوب میشه

افسری،ارتش،امام حسین،فرهنگیان و...

قبولی توش هم راحته

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،

اگه میتونی برو سرکار و کمک خرج خانوادت باش. ازدواج دلیل بر این نمیشه به خانوادت کمک نکنی. رضایت همسرت رو بگیر بگو دوست دارم شاغل باشم بعد مقداری از حقوقت رو بده به خانوادت

از پول شوهرت اگه زیادع پنهانی پس انداز کن کمک داداشت یکن

این دزدیه. شاید شوهرش راضی نباشه. لطفا از این ایده ها به کسی نده.

همه آدمای موفق و بزرگ با زحمت به جایی رسیدن

انشاالله که آینده درخشانی در انتظارش باشه

حالا اینطورام نیست که هر کی بخور باشه سلامت باشه و اونی که نخوره مشکلی پیش بیاد خیلیا از زیاد خوردن دچار مشکل میشن

امیدوارم برادرت همبشه تندرست باشه و زندگیش پربرکت

فقط کاش راضیش کنی درسشو حتی شده شبانه بخونه

فقط 12 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40