2733
2734
راستش من حسم رو بعضی ها 

بله..  

حس جاریم بهم چیه عزیزم 

کی عقد میکنم با نامزدم؟

موقع گذاشتن اسم کاربریم چرت پرت نوشتم تا ثبت شه ولی بعدش فهمیدم نمیتونم تغییر بدم   دوست دااااااااارم عشق زندگیم 😍😍😍زهرا طالبی هستم ساکن شیراز❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای نمی‌دونم باورکنید این سوالا رو لطفا نپرسید   بسم الله الرحمن الرحیم اللهم صل علی محمد و آ ...

صلوات رو واسه چی فرستادی الان؟؟

من که جن ندارم عزیزم😑گفتم بهم گفتن که ۹۰ درصد اشتباس چون توی نی نی سایت چرت و پرت زیاد میگن و اسکول زیاده شماخودت همچین صلوات فرستادی و گفتی وای انگار همین الان جن اومده نزدیکت این اداها چیه

سفارش داستان کوتاه و سناریوی کلیپ و رمان پذیرفته می شود
بنظرم اینجور دیگه میشه غیب گو.. در حد معجزه هیچ کس اینقدر دقیق نمیگه... ولی من اطرافیان حسی ک بهشون ...

حس جاریم بهم چیه عزیزم 

کی عقد میکنم با نامزدم؟

موقع گذاشتن اسم کاربریم چرت پرت نوشتم تا ثبت شه ولی بعدش فهمیدم نمیتونم تغییر بدم   دوست دااااااااارم عشق زندگیم 😍😍😍زهرا طالبی هستم ساکن شیراز❤
2731
اردیبهشت

حس جاریم بهم چیه عزیزم 

کی عقد میکنم با نامزدم؟

وای نمی‌دونم باورکنید این سوالا رو لطفا نپرسید   بسم الله الرحمن الرحیم اللهم صل علی محمد و آ ...

😂😂😂😂😂

2738
2706