2726
شماهم سوال منو جواب بده لطفا به نظرشما من جن عاشق دارم؟یا جنی اطرافم هست؟

وای نمی‌دونم باورکنید این سوالا رو لطفا نپرسید  

بسم الله الرحمن الرحیم اللهم صل علی محمد و آل محمد 

برای سلامتی آقا امام زمان (عج) و همه بچه ها و  آرامش هممون یه صلوات می فرستید... امیری حسین و نعم الامیر ...خیلی محتاج دعام لینک حذف تاپیک

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اوه یه سال چه خبره من تا اون موقع از افسردگی مردم

خدا نکنه انشاا... ک زودترع

برای سلامتی آقا امام زمان (عج) و همه بچه ها و  آرامش هممون یه صلوات می فرستید... امیری حسین و نعم الامیر ...خیلی محتاج دعام لینک حذف تاپیک
2728
کی ازدواج میکنم بنظرت اسمم سارا؟؟؟  عاشقانه یا سنتی؟

نمی‌دونم باور کنید من فقط ماه تولد و چیزایی ک خودتون میدونید حدس میزنم...انشاا... ک بهترینها نصیبتون بشه....

شاید باورت نشه ولی انقدر ذهنم رو درگیر کردن و نگرانم که نکنه جن عاشق باشه که اصلا نمیتونم به هیچ چیز ...

جن‌ کجا بود بابا اینا برای جهان سومیاس اروپایی خواب اشفته ببینه مبگه ذهنم درگیره شام دیر میخورم اونا اصلا گزینه ای به نام جن ندارن شما هم بیخیال این موضوع بشو زندگیتو بکن ورزش کن پیاده روی برو مدیتیشن کن

اوه یه سال چه خبره من تا اون موقع از افسردگی مردم

حدسم میگه سه ماه دیگه باردار میشید  

جن‌ کجا بود بابا اینا برای جهان سومیاس اروپایی خواب اشفته ببینه مبگه ذهنم درگیره شام دیر میخورم اونا ...

اره واقعا هم درسته😂بابا منم اصلا نمیدونستم این جن عاشق چی هست اصلا و تاحالا اسمشم به گوشم نخورده بود

دوروز اومدم نی نی سایت توی همین تاپیک های حس ششمی یه نفر گفت دلیل خواب های اشفته و اینا جن عاشق هست

و یه بارهم یه حس ششمی گفت از من حس خوب نمیگیره و انگار مانع وجود داره من فکرکردم مشکل از منه و گفت جن عاشق داری بعدا فهمیدم خود اون شخص جن عاشق داشته و ماجراها

سفارش داستان کوتاه و سناریوی کلیپ و رمان پذیرفته می شود
بله.. 

حس جاریم بهم چیه عزیزم 

کی عقد میکنم با نامزدم؟

موقع گذاشتن اسم کاربریم چرت پرت نوشتم تا ثبت شه ولی بعدش فهمیدم نمیتونم تغییر بدم   دوست دااااااااارم عشق زندگیم 😍😍😍زهرا طالبی هستم ساکن شیراز❤
نمی‌دونم باور کنید من فقط ماه تولد و چیزایی ک خودتون میدونید حدس میزنم...انشاا... ک بهترینها نصیبتون ...

به نظرتون به اون چیزی که میخوام میرسم؟چقدر وقت دیگه؟

سفارش داستان کوتاه و سناریوی کلیپ و رمان پذیرفته می شود
2706