2737
2734
عنوان

شما هم بودید عذاب وجدان میگرفتید؟

430 بازدید | 52 پست

بچه خواهرم دوسال و نیمه.از نوزادیش همش کنار من بود و کمک خواهرم بودم و درواقع خودم بزرگش کردم غذا بهش میدادم میخوابوندمش بازی میکردم باهاش مخصوصا تو این دوسال قرنطینه کرونا.اولین اسمم اسم منو یاد گرفته بود...اکثرا خونه خواهرم بودم و باهاش بازی میکردم.یه روز که رفتم خونه خواهرم تو تنهایی بهم گفت دیگه نیا خونم گفتم چی شده گفت حوصله پذیرایی و مهمونداری ندارم.منم ناراحت شدم چون من خودم همیشه اونجا همه کارهارو کمک میکردم از بچه داری تا غذا پختن.خیلی وقتا خودش میگفت بیا کمکم.منم دیگه نرفتم.چند روز بعدش دعوت کرد رستوران من و اون خواهرمو که متاهله ولی چون همیشه به گوشیم زنگ میزد و به خودم میگفت اما این سری به خونه زنگ زده بود و به مامانم گفته بود منم نرفتم.چون اصلا دلجویی هم نکرده بود بابت رفتارش و من با خودم گفتم حتما دوس نداره برم حالا فقط میخواد جلو شوهرش یه دعوت کرده باشه.و نرفتم و گفتم نمیام.چند روز بعدش بچش مریض شد من چند روز بعد فهمیدم خیلی نگران شدم چند تا پیام دادم که بچت حالش خوبه نگرانش شدم.اما سین کرد و جواب نداد.مادرمم که زنگ میزد و پیام میزد جوابشو نمیداد.چون من و مادرم اون روز نرفتیم و مریضی بچشو تقصیر ما میدونست.تا حدود یک ماه جواب مادرمو نمیداد و منم تا دوهفته بهش پیام دادم جواب نداد دیگه ندادم.تا این ماجرا حدود دوماه طول کشید.یعنی من عملا دوماه خواهرزادمو ندیدم.تو مریضی هم نرفتم پیشش.بماند که من این مدت از دوریش مریض شدمو و هنوزم دارم قرص اعصاب مصرف میکنم.اما این مدت با اون خواهرم که متاهله در ارتباط بود و همش اون میرفت کمکش و بعدم هی به بهونه بچه یهو یه هفته خونش میموند و خلاصه اونا باهم صمیمی شدن.بعد از دوماه سر خواهرزادم شکست من خودم اماده شده بودم سرزده برم ببینمش اما خودش قبلش بهم پیام داد و زنگ زد دعوتمون کرد و اشتی کردیم.اما از وقتی خواهرزادمو دیدم هرروز دارم گریه میکنم همش با خودم عذاب وجدان دارم چرا خودم نرفتم ببینمش چرا تو مریضیش نرفتم عیادتش و هی عذاب وجدان دارم.خودش هم گلگی کرده بود اگر من جواب زنگ و پیام ندادم چرا نیومدید دم در بچرو ببینید من چون خودش رک بهم گفت نیا نرفتم اگر نه میرفتم.حالا بنظرتون عذاب وجدانم به جائه؟همش خواهرزادمو بغل میکنم و گریه میکنم تو خونه خودمونم هی گریه میکنم نمیتونم خودمو ببخشم تو مریضیش کنارش نبودم و نرفتم ببینمش سرزده.

شما هم بودید عذاب وجدان میگرفتید؟؟؟

عاشقان ماه هستم.اگر دوست داشتید به صورت ناشناس میتونید حرفی یا نظری برای خودم یا تاپیکام بنویسید.دوست دارم بخونم خیلی برام مهمه.                         https://harfeto.timefriend.net/16431104265148

خب چرا بی دلیل باهاتون قهر کرد که نرین خونش؟

Army💜ﺑﺎﺩﺑﺎﺩﮎ ﺗﻨﻬﺎ ﻫﻤﺎﻥ ﻗﺪﺭ ﺍﺯ ﺁﺳﻤﺎﻥ ﺳﻬﻢ ﻣﯿﺒﺮﺩﮐﻪ ﻧﺨﺶ ﺑﻪ ﺍﻭ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﺩﻫﺪﺍﻣﺎ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺧﯿﺎﻝ ﺩﺭ ﺯﻣﯿﻦ ﻧﺒﻮﺩﻥ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﮑﻨﺪﻧﮕﺬﺍﺭ ﻫﯿﭻ ﻧﺨﯽ ﺑﻪ ﺗﻮ ﻭﺻﻞ ﺑﺎﺷﺪﻧﺦ ﻫﺎ ﺗﻨﻬﺎ ﻻﯾﻖ ﻋﺮﻭﺳﮏ ﻫﺎﯼﺧﯿﻤﻪ ﺷﺐ ﺑﺎﺯﯼ هستند ﻭ ﺑﺲ!

من خونش میرم وقتی میخوام بیام خواهرم میگه شب بخواب بمون من نمیمونم اما بچش خیلی گریه میکنه تا میخوام بیام...شما باشید بخاطر بچه میمونید؟

عاشقان ماه هستم.اگر دوست داشتید به صورت ناشناس میتونید حرفی یا نظری برای خودم یا تاپیکام بنویسید.دوست دارم بخونم خیلی برام مهمه.                         https://harfeto.timefriend.net/16431104265148

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه حق داری

ارتباطتوکمتر کن این وابستگی به نفع هیچکدومتون نیست

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔
2728

دیروز گفتی که اینا رو

مامانت اشتباه کرد وارد بحث شما دوتا دختر شد

اونروز شاید اجیت خسته بودیه چی گفت باید گاهی درک کرد شرایط بقیه رو وقتی زنگ زد باید میرفتید...

دیگه گذشت ازین به بعد سخت نگیرید این حرفارو

خب چرا بی دلیل باهاتون قهر کرد که نرین خونش؟

گفتم که فکر میکرد مریضی بچه تقصیر من و مادرمه جوابمونو نمیداد

اما نمیدونم چرا بهم گفت نیا

من خونش میرم وقتی میخوام بیام خواهرم میگه شب بخواب بمون من نمیمونم اما بچش خیلی گریه میکنه تا میخوام ...

اره میموندم بچه که تقصیری نداره 

Army💜ﺑﺎﺩﺑﺎﺩﮎ ﺗﻨﻬﺎ ﻫﻤﺎﻥ ﻗﺪﺭ ﺍﺯ ﺁﺳﻤﺎﻥ ﺳﻬﻢ ﻣﯿﺒﺮﺩﮐﻪ ﻧﺨﺶ ﺑﻪ ﺍﻭ ﺍﺟﺎﺯﻩ ﺩﻫﺪﺍﻣﺎ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﺎ ﺧﯿﺎﻝ ﺩﺭ ﺯﻣﯿﻦ ﻧﺒﻮﺩﻥ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﮑﻨﺪﻧﮕﺬﺍﺭ ﻫﯿﭻ ﻧﺨﯽ ﺑﻪ ﺗﻮ ﻭﺻﻞ ﺑﺎﺷﺪﻧﺦ ﻫﺎ ﺗﻨﻬﺎ ﻻﯾﻖ ﻋﺮﻭﺳﮏ ﻫﺎﯼﺧﯿﻤﻪ ﺷﺐ ﺑﺎﺯﯼ هستند ﻭ ﺑﺲ!

نه بچه س چیزی حالیش نیس فعلا

ولی خواهرت چقدر اخلاق بدی داره

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...
2738
من خونش میرم وقتی میخوام بیام خواهرم میگه شب بخواب بمون من نمیمونم اما بچش خیلی گریه میکنه تا میخوام ...

نه هرگز اینکارو نکن فقط کم کم ارتباطتو کمتر ک

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

نه

نینی سایت اینجوریه که تو تاپیک بزن درمورد یه چیز خیلی عادی آخرش دعوا میشه   خانوما بیایین یاد بگیرین چیزایی که خودتون تجربه کردین حالا خوشایند خودتون هست یا نیست نکنین تو حلق بقیه   وقتی بهم احترام بزاریم جهان قشنگتری  خواهیم داشت   

نه وقتی خواهرت دوس نداره نمون 

اون میگه بمون داره تعارف میزنه تو که نباید زود قبول کنی

رادینم..پسرمامان هیچوقت فکر نمیکردم یه پسر شیرین مثل تو داشته باشم از وقتی اومدی دنیای مامان قشنگ شد عشق کوچولوی من مرد کوچیک مامان...😍نازگلم قلبمی معجزه کوچولوی من دختر قشنگه مامانربان گوشه ی عکست...حق من این نبود عکستو بااون ربان مشکی ببینم داداشی😔😭🖤 پادشاه زندگی من جایی همین نزدیکی ها مشغول تلاش است...کم می خوابد. استراحتش کم است.دستان مردانه اش را که حکمتش را نمیدانم چرا آرامش بی پایان دارد.پادشاه من خسته میشود اما خستگی در میکند از من...آغوشش از جنس خواب است بی هوا هم که بغلش کنی چشمانت بسته میشود از آرامش بی حساب...چه افتخاریست خانمی کردن برای چنین گوهری...چه برکتیست که خستگی اش با من در میشود...به خودم میبالم که از وجود من لذت میبرد... دستانم خالیست. چیزی برای عرضه ندارم. اما تا آخرین شماره های نفس هایم قدر دان توام..قدردانم که پادشاه من بهترین مرد زمین است...لمس قشنگیست واژه خوشبختی و من خوشبخت ترینم با تو❤همین که از عمق وجود میدانم دوستم داری برایم کافیست...

نه افراط نه تفریط

«وقتی بچه هستی، مدام از تو می‌پرسند: «حالا فرض کنیم همه‌ی مردم خودشون رو انداختن توی چاه. تو هم باید این کار رو بکنی؟». وقتی بزرگ می‌شی ماجرا فرق می‌کنه. آدم‌ها بهت می‌گن: آهای. همه دارن می‌پرن تو چاه. تو چرا نمی‌پری؟!
چه احساسات بیخود و اغراق آمیزی داری شما. خواهری که گفته نیا ولی شما بخاطر بچه ش قرص اعصاب خوردین و ...

دست خودم نیست

خیلی بچشو دوس دارم

امشبم میخواستم بیام بچش هی گریه کرد که پیشش بمونم

اما نموندم 

الان اینقدر از گریه بچش عذاب وجدان گرفتم که خدا میدونه

عزیزم چه خاله ی مهربونی ای جانم 

ماچ بهت😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘😘

نه عزیزم خب خود خواهرت گفته دیگه وگرنه ک شما دوست داشتی بری گلم 

موندم تو ب این گلی این چ رفتاری خواهرت داشته

اموزش مکالمه و گرامر از پایه با روش ابداعی خودم سریع و اسون و کم هزینه  💚💜❤💛اینم  نطر شاگردای نی نی سایتم https://www.ninisite.com/discussion/topic/3625153/کی-دوست-داره-زبان-فول-بشه-پولشم-بعداز-رضایت?postId=116182736
2706