2733
2734
عنوان

قرص ضدبارداری کی خورده بیا کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 290 بازدید | 21 پست
من قرص نمیخورم ولی همیشه چند روز قبل پری هم سینه هام درد میگیره هم گرفتگی شکم دارم لکه بینی هم‌ دارم ...

مال شما از پریود شدن هست

من دارم قرص میخورم اینجوری شدم تا الان نشده بودم

و خدایی هست مهربانتر از حد تصور ... 🌸
اگه ماه اوله که خوردی باید جلوگیری میکردی

عزیزم بخاطر کیست دارم میخورم تو اقدام برای بچه هستم

ولی خب فکر میکردم این ماه که امکان بارداری صفر هست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ممنون عزیزم

💖💖💖

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2728
ببین من همین ماه دارم دیان میخورم سینه هام درد داره و‌دقیقا تاریخ تخمک گذاری ترشح خونی داشتم انقدر ن ...

اره منم دقیقا تاریخ تخمک گذاری ترشح خونی داشتم

خداروشکر یکی پیدا شد😅 

اخه با وجود قرص باردار میشن؟😟 من کیست هم دارم بخاطر کیست دارم قرص میخورم  درسته بچه میخوام و ...

والا چی بگم من دوماهه درگیری دارم با این قرصا اون ماه که گذشت قرص خوردم برا اولین بار بعد همش استرس اینو داشتم ک نکنه باردار بشم چون ماه اولی بود ک قرص خوردم

ولی خدارکشکر پریود شدم

الان ک تصمیم گرفتم این ماه قرص نخورم شوهرم ریخت تو ومجبورشدم ۴تا ال دی بخورم و ۱۲ساعت بعدش ۴تا دیگه ولی معدم داغون شد از درد مردمو و زنده شدم و آخرش فلسفه این قرصارو نفهمیدم

من به آمار زمین مشکوکم!اگر این سطح پر از آدم هاستپس چرا این همه دل ها تنهاست ؟بیخودی میگویند هیچ کس تنها نیست ، چه کسی تنها نیست ؟همه از هم دورند ...همه در جمع ولی تنهایند ...من که در تردیدم ، تو چطور ؟❤❤❤
والا چی بگم من دوماهه درگیری دارم با این قرصا اون ماه که گذشت قرص خوردم برا اولین بار بعد همش استرس ...

وای وای عزیزم نمیخوام ته دلتو خالی کنم 

منم ۸ تا ال دی تیر ماه خوردم تیر مرداد شهریور مهر من یه پریود درست حسابی ندیدم

بدبخت شدم بخاطر این قرصها کیست ۴ سانتی دراوردم 

البته شاید بدن شما واکنشی نشون نده ولی من دیگه غلط بکنم ۸ تا قرص یکجا بخورم کلی هزینه دکتر کردم اصلا چی بگم