2737
2734
عنوان

قرص ضدبارداری کی خورده بیا کمک

290 بازدید | 21 پست

دوستان من این ماه ، ماه اول هست که قرص ضدبارداری مصرف میکنم وسط های دوره یه کوچولو رگه خونی تو ترشحم دیدم از اون به بعد سینه هام درد میکنه و حالت های مثل پریود شدن  و گرفتگی شکمی میاد و میره 

میخواستم ببینم شما هم مصرف میکنید اینجوری میشین؟ 

و خدایی هست مهربانتر از حد تصور ... 🌸

نه 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من دوساله که نمیتونم بخورم ولی قبلش که میخوردم اینطوری نمیشدم 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
قرص چی میخوری؟ من یاز و یاسمین و دیان رو امتحان کردم عالی بوده سالی سه ماه قرص میخورم این رگه های خو ...

به من دکتر کنتراسمین داد

اهان پس طبیعی هست خداروشکر 

اینا علائم  بارداریه 

نیست؟؟؟🤔

من به آمار زمین مشکوکم!اگر این سطح پر از آدم هاستپس چرا این همه دل ها تنهاست ؟بیخودی میگویند هیچ کس تنها نیست ، چه کسی تنها نیست ؟همه از هم دورند ...همه در جمع ولی تنهایند ...من که در تردیدم ، تو چطور ؟❤❤❤
2738
من دوساله که نمیتونم بخورم ولی قبلش که میخوردم اینطوری نمیشدم 

وای هیچکس اینجوری نمیشه نگران شدم

فکر کردم اگر تاپیک بزنم همه میگن اره گرفتگی شکمی داشتیمو اینا

اینا علائم  بارداریه  نیست؟؟؟🤔

اخه با وجود قرص باردار میشن؟😟 من کیست هم دارم بخاطر کیست دارم قرص میخورم 

درسته بچه میخوام و تو اقدامم ولی الان که کلی قرص خوردم واکسن کرونا زدم میترسم 

وای هیچکس اینجوری نمیشه نگران شدم فکر کردم اگر تاپیک بزنم همه میگن اره گرفتگی شکمی داشتیمو اینا

نمیدونم والا .حتمایه سربرودکتر .من زیادسردرنمیارم ولی باردارنبوده باشی 

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
2706