2726

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهر ندارم . اگه پیرو اون تاپیکه میگی منم جاش بودم ناراحت میشدم و عقدش که نمیرفتم هیچ کلا دعوتشم نمیکردم خونم بعدش

یه مامان شاد و پرانرژی که جز شادی و ارامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ، خونه بهم ریخته مرتب میشه ، چای سرد شده رو میشه عوض کرد ، غذای یخ شده رو میشه داغش کرد، ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما دیگه بچه هامون 1ساله یا 2ساله یا 3 ساله و ... نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم پسر کوچولوی من مامان عاشقته  
2728

همشونو فحش بارون میکردم.البته خواهرم انقدرخواستگار داره که کنسل میکنه اینباربهش گفتیم عقد کردی بعدبه ما زنگ بزن

غلط املایی نگیرید اگر باسوادین باهمون تایپ اشتباه منظور رو میگیرید
همشونو فحش بارون میکردم.البته خواهرم انقدرخواستگار داره که کنسل میکنه اینباربهش گفتیم عقد کردی بعدبه ...

مشکل پسنده؟

مَا شَاءَ اللَّهُ لَا حَوْلَ وَ لَا قُوَّةَ إِلَّا بِاللَّهِ

والا من ۸ ماهه ازدواج کردم یه چیزایی رو قایم میکنن حالا کاش دهن لق و فضول بودم من😑😑😑

خودشون از زبونشون در رفت ( یه موضوعی که به من دروغ گفتن اصلا اونجوری نبوده) خیلی ناراحت شدم خیلی ولی اصلا به رو خودم نیاوردم سری سرمو کردم تو گوشی مثلا نشنیدم چیشد خودتون لو دادین خودتونو 

هوووووف 

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 
برام مهم نبود و میرفتم تو مهمترین روز زندگیش با یبوستم گند نمیزدم ب حال خوبش

اگررابطتت دوستانه نباشه حرفت منطقیه اما اگر رابطه صمیممی داری شما یه خودتو چک کنی بد نیست

فکر کن یک درصد منو خواهرم از چیزای هم خبردار نشیم اونم ازدواج کی بهتر از خواهر برای حرفای ناگفته 😁😂

#2025 ARMY STAY                                                            اگه دیگه جوابتو ندادم بدون حوصله بحث با ادم احمق نداشتم و همچنین اعلاناتم باز نکردم 
مشکل پسنده؟

نه بابا بقول خودش پسرای مشکل دار زن میگیرین 😂مشاور هست سخت میگیره کسی که خیلی حالیش شه نمیتونه عاشقانه به ازدواج نگاه کنه.حالا من فقط عشق شوهر بودم😂البته ۲۳ازدواج کردما زودتر دوست نداشتم

2706