2733
2734
عنوان

خدایا چرا نسل اینارو منقرض نمیکنی؟

894 بازدید | 51 پست

مامانم برام یه لباس  خریده بود چون شهرمون فاصله داره تا بیاره برام دوسه هفته طول کشید (یعنی امکان پس دادن نبود) خلاصه لباس اورد کوچیک بود برام 

گذاشتم دیوار بفروشم حالا نصف پیاما اینجوریه!!!! فک کرده همه مث خودش گاگولن ..گرفته به درب پاره شده عین همونو میخواد بخره مرتیکه احمق😒🥲😂

وااااا🙁 

خیلی حرومزادن

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

همینو داره بعد تنخور میخواد😆😆

تو منو انتخاب کردی❤                                                  انتخاب کردی که مامانت باشم ، خونه کوچیک و آرومم رو، دل تنها و مهربونم رو دیدی دلت خواست من همدمت باشم.پسر کوچولوی قشنگم💕                                                                 اگر نخونی و ندونی زود خام میشی     سرتو بالا نگه دار نکنه رام شی                                           دشمن جهل و جاهلم⚠️⛔️
2738

ب ظاهر نامحترم ینی ظاهرش نامحترمه ولی ممکنه باطنش محترم باشه الان تعریف کردی یا تکذیب؟

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤
واقعا چی بهشون میرسه  اخه اینهمه عکس ریخته اینستا

دنبال عکس نیستن 

میخان ببینن اگه طرف پا میده برن حضوری😑

من از دیوانه ها دیدم ، هزاران عاقل مرده !•~•                                                                                                           خدایا همیشه هوامو داشته باش ❤                                    

اون سری یکی خواست چیزی بفروشه برا درمان کورنای مادرش بعد یکی پیدا شد دیوار گفت کمکت میکنم چند بار پول داد بعد تهدیدش کرد یا رابطه یا پولمو پس بده وگرنع شکایت میکنم

دعا کنید،شاید بزرگترین آرزوی شما ، کوچکترین معجزه خدا باشه ،الهی همیشه دلتون شاد باشه بدون عذاب وجدان وغم وحسرت زندگی کنین الهی مریضا شفا پیدا کنن خانومای منتظر همین روزا حاجت روا بشن کلی اتفاقای خوب براتون بیوفته 
2706