2737
2734
عنوان

اونایی که بچه تا۳سال دارم بیان لطفا

| مشاهده متن کامل بحث + 1337 بازدید | 182 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرااااااا😢خندت گرفت؟

اخه حواسم بهت بود ☹بعد ک گفتی کسی منو نمیبینه خندم گرفت .🥀⚘

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
2728
شبا قبل خواب میخوره مسواک میزنه میخوابه تو خواب بهش نمیدم عزیزم

ارره اینطوری خوبه 🤗

در گاوبازی جایزه نفر اول به کسی تعلق میگیره که نسبت به حملات گاو بهترین جاخالی را داده ،نه به کسی که با گاو درگیر شده،در زندگی هم وقتی گاوی به سمتتون میاد حتما کنار بکشید .!😏درگیری با گاوهای زندگی بی فایده است.
من دخترم از وقتی فهمیدم الرژی به لبنیات گاوی داره شیرخشک برپایه سویا دادم الانم نمیتونه شیر پاستوریز ...

واقعا خودش پوشک گذاشت کنار آخه من چندبارامتحان کردم دخترم آمادگی نداره میخوام‌بدونم‌مشکل ازمنه یاواقعا اون آمادگی نداره

خیلی اذیتم ۳ساله یه شب راحت نخوابیدم

عزیزم واقعا سخته ادم ناراحتی اعصاب میگیره. خودت راه حلشو پیدا کن. من نمیدونم چرا بچه های جدید اینجوری شدن . شاید عادت کرده به این روتین ، هر وقت بیدار شد اصلا باهاش حرف نزن راه نبرش . چراغ و روشن نکن. فقط اروم برو کنارش . 

2738
اخه حواسم بهت بود ☹بعد ک گفتی کسی منو نمیبینه خندم گرفت .🥀⚘

بخدا فکر کردم کسی نمیبینه .......اسی هم مرتب جواب پستهای بقیه رو میده اونم در حد ۲خط و۳ خط ولی مال منو که یه کلمه ست جواب نمیده .....از کنارم رد میشه انگاری فراری زیر پاشه😂😂😂😂😂😂

واقعا خودش پوشک گذاشت کنار آخه من چندبارامتحان کردم دخترم آمادگی نداره میخوام‌بدونم‌مشکل ازمنه یاواق ...

من از ۱ سال و نیمگیش کم کم شروع کردم بهش اموزش دادم ۲سالگی دیگه پوشک و کامل گذاشت کنار و نزاشت پوشکش کنم

یکی ازدوستام که بچه خیلی آرومی داره گفت من به بچه ام‌ هرروز استامینوفن میدم که کسل وخواب آلوبشه اذیت ...

عجب نفهمی تشیف داره دوستت

اگه دیدی در جوابِ حرفت گفتم:شما حرفِ بعدت هم درسته،،،بدون حوصله حماقت و حرف بیخودت رو ندارم😉
عزیزم واقعا سخته ادم ناراحتی اعصاب میگیره. خودت راه حلشو پیدا کن. من نمیدونم چرا بچه های جدید اینجور ...

چراغ روشن نمیکنم حرفم نمیزنم فقط راه میرم که گریه نکنه آخه باجیغ ودادبیدارمیشه

2706