2410
2553

چجوری بعد طلاق مستقل شم وقتی خانواده پشتم نیستن😔

خیلی بریدم از زندگیم از شوهرم خیلی بدم میاد احساس میکنم تو زندونم شوهرم خیلی بداخلاقه خیلی تا یچیزی میگم فوری عصبی میشه داد میکشه سرم میگه تو مریضی

مثلا امروز برا کاری رفته بود روستای پدریمون گفتم خو منم میبردیم گف مگه گفتی باهات بیام گفتم منتظر بودم تو بگی دیگه فقط همینو گفتم ک داد کشید سرم تو مریضی زندگیو زهر کردی برام من زن نمیگرفتم مامانم باعث شد من شانس ندارمو فلان....

منم هربار میخوام برم نمیزاره میگه دوست دارم این چه دوس داشتنیه اه مرده شورشو ببرن

🌸یه دختر قوی که هیچ وقت بلد نبوده به جز خودش به کس دیگه ای تکیه کنه🌸 همیشه سعی کردم مهربونی رو درتمام مراحل زندگیم اولویت اول زندگیم قرار بدم 🌸من عاشق نی نی سایت و آجیای مهربون این سایتم🌸 یه خواننده خاموش 

اعصاب نمونده دیگه برای هیچکس..اول یکم پس انداز کن بعد ب جدایی فکرکن

❤️میشه ازت خواهش کنم،خواهری کنی، برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰به نیت رهایی ازشر همسایه مردم آزار🤮🖤خدا خیرت بده،خسته شدم دیگه🍃🚶(نپرس چراچون باگفتنش حالم بد میشه😘🥰😍) بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾ خدا جونم،من به معجزه تو اعتماد دارما:)                                                  لطفا به امضام توجه کن🍃 خیلی تو زندگی سختی کشیدم در واقع فقط دنبال آرامش بودم اما زندگی بهم سخت گرفت ولی هنوز امیدوارم که موفق بشم🦋🍃❤️                                  به راحتی از کنار امضام رد نشو قشنگم🌼🤗اعصابم خیلی ضعیف شده،تپش قلب گرفتم😔 خوندی لا یک کن😍🥺دوستت دارم.💟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

طلاق گفتنش راحته بعدش خیلی سخته عزیزکم.. تو این سایت حرف از طلاق بیشتر از موندن و زندگی کردنه. از حرفای اینجا الگو نگیر... مشکل تو شوهرت حاد نیست که طلاق بگیری... درست شدنیه 

2456
طلاق گفتنش راحته بعدش خیلی سخته عزیزکم.. تو این سایت حرف از طلاق بیشتر از موندن و زندگی کردنه. از حر ...

پیرم کرده بخدا همه اخلاقای بدو یک جا داره

🌸یه دختر قوی که هیچ وقت بلد نبوده به جز خودش به کس دیگه ای تکیه کنه🌸 همیشه سعی کردم مهربونی رو درتمام مراحل زندگیم اولویت اول زندگیم قرار بدم 🌸من عاشق نی نی سایت و آجیای مهربون این سایتم🌸 یه خواننده خاموش 
پیرم کرده بخدا همه اخلاقای بدو یک جا داره

شما هم یه طرف این رابطه هستین همونطور که اون نسبت ب شما درک کمتری داره شما هم نسبت ب شوهرت درک پایینی داری.. مقصر تنها شوهرتون نیست... خودتم دخیل هستی... ولی این رو باید متخصص بگه که چجوری حل کنی... طلاق رو فراموش کن

2714
اول واسه خودت خونه جور کن که بتونی بعد طلاق بری توش یه کار واسه خودت جور کن با یکم پس انداز بعد طلاق ...

خونه ک نمیشه به فکر پانسیون هستم

شما هم یه طرف این رابطه هستین همونطور که اون نسبت ب شما درک کمتری داره شما هم نسبت ب شوهرت درک ...

چجوری درکش کنم مگه چی گفتم بهش واقعا

عزیزم الان همخ عصبی،و کم حوصله شدن

رو مردا فشار هس حوصله ناز کشیدن ندارن

هرچی میخوای رک وراست بگو مردا حالیشون نمیشه زنا چی میخان

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
عزیزم الان همخ عصبی،و کم حوصله شدن رو مردا فشار هس حوصله ناز کشیدن ندارن هرچی میخوای رک وراست ب ...

خب اون حرفو رک بهش گفتم دیگه

خب اون حرفو رک بهش گفتم دیگه

منظورم اینه همون اول رک میگفتی منم ببر

یا میبرد یا نمیبرد

خودت گفتی منتظر موندم تو بگی....

منظورم کلی هست عزیزم

ینی مدل گفتگو باهاش رو پیدا کن خیلی از زن ومردا حرف همدیگه رونمیفهمن سعی نمیکنن همدیگه رو معنی کنن به حاش از رفتار وگفتارش سو برداشت میکنن...

انگار نه شما اونو میفهی نه اون شمارو

همه زن و شوهرا این عدم تفاهم رو تاحدودی دارن مهم اینه چطوری سعی کنی بهم نزدیک بشید...

طلاق اخرین راهه

عروسکدوزم،  لطفا پیج gisoo.arusk رو تو اینستا دنبال کنیدونمونه عروسکام همراه باقیمت رو تو پیجم ببینید😍😍😍  میتونید تو تاپیکای قبلیم هم ببینیدکلاس خاصی نرفتم واینم ادرس کانالمه @roosidolls حمایت شما انگیزمو برای ادامه تضمین میکنه،
2706