2733
2734

خوابه برگشت طرف من گفت بیا بغلم من فک کردم بیداره رفتم بغلش گفتم بله قربونت برم گفت خب الهی شکر هلم داد کنار پشتشو کرد بعدم شروع کرد خر و پف 🤣🤣🤣🤣🤣

من ریخته ام‌ در رگ تو شیره ی جان/هی چرخ بزن درمن و دل را بتکان/این هم نفسی چه حس و‌حالی دارد/در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤️❤️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

داداش کوچیکم خوابیدنی خونمون بود یهو بیدار شد اسم منو پسرمو اورد گفت کجا رفتن گفتم رفتن‌خونشون...

تی تی:شکوفه                                                         غم میونِ دو تا چشمونِ قشنگت؛لونه کرده....شب توو موهای سیاهت؛خونه کرده....دوتا چشمونِ سیاهت؛مثل شب های منه....سیاهی های دو چشمت؛مثل غم های منه....سیدم.
2738

😂😂😂😂😂وای

اللهُمَّ صَلِّ عَلی سَیِّدِنا وَ مَولانا وَ شَفیعِنا 💚مُحَمَّد💚 وَ عَلی آلِهِ وَ صَحبِهِ وَ سَلِّم...پروردگارا دیدار و شفاعت سردار دو عالم محمد مصطفی(ص) را در سرای آخرت نصیبمان گردان🙏❤ 

یه بارپیش خالم خوابیده بودم تو خواب حرف میزد منم ترسیده بودم خیلی بد بود 😕بیچاره از خستگی تو خواب اینطوری میشد😑

🖤💛دکتری ندیدم که درداموبفهمه 💛🖤شبی نبود بگم بره صب قشنگه :))💛🖤
2706