2737
2734
عنوان

یکی از دوستام هیفده سالگی ازدواج کرده و بچش چهار سالشه بعد من....

| مشاهده متن کامل بحث + 1414 بازدید | 95 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو که الان گفتی ۱۷ سالته😐

کجا گفتم؟؟؟😐😐😐اسکرین میدی؟

اراده کردم که تا شب یلدا که مراسمم هم هست به وزن64برسم😍😍✋از امروز به خودم قول میدم که واس رسیدن به وزن دلخواهم از هیچ ویز دست نکشم وزن فعلی:۷۰ قد:۱۶۹ وزن هدف:۶۴ که البته بازم ادامه میدم تا وزنم به۶۰برسه     ۱آذر:۶۹
2731
الان شوهر کردن شده هنر؟؟یعنی تو تنها هدفت شوهر کردن بود و حسرت میخوری چرا زودتر بهش نرسیدی؟

منظورم اینه ک رفیقم هم خونواده داره و زودتر صاحب خونواده شده و هم داره ارشد میخونه و معلم هم هس

اراده کردم که تا شب یلدا که مراسمم هم هست به وزن64برسم😍😍✋از امروز به خودم قول میدم که واس رسیدن به وزن دلخواهم از هیچ ویز دست نکشم وزن فعلی:۷۰ قد:۱۶۹ وزن هدف:۶۴ که البته بازم ادامه میدم تا وزنم به۶۰برسه     ۱آذر:۶۹
2738
بیتربیت البته تقصیر تو نیس ننه بابات تو کوچه خیابون بزرگت کردن تا بیای اینجا پاچه مارو بگیری و مث ول ...

زر مفت نزن احمق ببین مامان بابای تو رو چطوری بزرگ کردن که اینطوری  بدبختی برو قرمه سبزیتو بپز شوهرت نپره اسکول

منظورم اینه ک رفیقم هم خونواده داره و زودتر صاحب خونواده شده و هم داره ارشد میخونه و معلم هم هس

نه بنظر من شما همون بیشتر به موضوع شوهر کردن خیلی مینازی حتی اسمتم گذاشتی همسر مرد نظامی😂😐

2706