2726
عنوان

شوهر معتاد

125 بازدید | 5 پست

من ۲۵ سالمه و همسرم اعتیاد دارن ...یک دختر ۸ ساله ام دارم .. ...واقعا از نظر رابطه ماهی دوبار....بااینکه میدونم مصرف میکنه  نمیتونم برم نمیتونم از دخترم بگذرم گاهی اوقات خسته میشم ولی باز دخترمو میبینم حالم بهتر میشه چون به زندگی وایندم خوش بین نیستم خیاطی رو به طور حرفه ای شروع کردم تا واسع خودم و اینده بچم پشتوانه باشه ......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ایشالا خدا کمکت باشه مواظب دخترت باش اگ شرایط طلاق داری دخترتم میدن ب خودت بخاطر اعتیاد شوهرت 

بیایم انسان باشیم، مهربان باشیم، محبت کنیم، فارغ از ملیت و قومیت همه برادر باشیم، هممون یکی هستیم همدیگه رو دوست داشته باشیم🌺🦋 چقد اینجوری دنیا قشنگ تر میشه🌱

میتونی بکشونیش دادگاه ازش تعهد نامه بگیری که نکشه ...یا یاهاش صحبت کن ببرش خونش عوض کنه 

کسی کی معتاده بخاد خونشو عوض کنه ننیدونم چه ماده میزنن بهش که بعد سه روز پاکیه ولی اگه بخاد بکشه دهنش بخورع به مواد فلج میکنه .....

باهاش صحبت کن ببرش خونش یا ترک اعتیادی ترکش کن زندگیت حیفه بخاطرش بجنگ بخاطر دخترت