2737
2734

شوهرم اصلا رفتار درست نداره فحش میده توهین میکنه مثلا دندونم شکسته چون خرجش یکمی گرونه میگم من‌چکار کنم برم گدایی کنم میگه اره برو گدایی کن به من میگه خانوادت از خونه انداختنت بیرون تو عقده ای و خیلی خسیسه هنوز برام این همه سال حلقه ازدواج نخریده ازش متنفرم ولی واقعا نمیدونم چکار کنم چطوری کنار بیام اصلا خودش میگه دوستت ندارم حتی شبا دیر میاد میگه دلم میخاد بیرون باشم یکسره سر کاره اخرم میگم‌مسافرت بریم میگه پول ندارم منم از صبح تا شب توی شهر دور از خانواده تنهام ۶ صبح میره گاهی ۱۱ شب میاد به خدا تنهایی سخته خسته شدم چند وقته ارامبخش میکنم کسی روانشناس خوب میشناسه معرفی کنه میخام اخرین راهم برم بهش میگم حداقل پول توجیبی بده میگه تو دزدی از جیبم چند بار پول دزدیدی اخه من اگرم بردارم کجا میخام ببرم خداشاهده یک بار ۴۰‌هزار برداشنم میگه تو دزدی ۱۰۰ تومن بوده یک بار رستوران برده میگه یک بار فلان رستوران بردمت حتی لقمه هامو میشماره حس خفت دارم 😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ای وای عزیزم چقد ناراحت شدم برات... توروخدا خودتو جوونی و خوشگلیتو نزاری پای همچین مردی ک به قول خودت گفته دوستت نداره و دیرهم میادخونه جداشو زودتر و به فکرخودت باش و مطمن باش خدا هواسش بهت هست و انشالله به مردخوب سرراهت بزاره که ارزش و لیاقت دل مهربونتو اینهمه صبرتو داشته باشه. فقط امیدوارم بچه نداشته باشی اگه بچه نداری زودتر تمومش کن یه بچه روهم بدبخت نکنید

2738

بگو پول هاتو تو‌گور میخوای ببری عوضی😏😏

فقط 35 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            
سلام دوست عزیز. تابلو هست که دوستت نداره. اگه شرایط ش رو داری سریع طلاق بگیر 

اره خودشم میگه دوستم نداره حس تنفر از چشماش میخونم ولی از شرایط بعد طلاق به شدت میترسم و اینکه اگه پسرم رو نده چی

نمیتونم باور کنم این حقارت رو تحمل میکنی.دختر خوب به چه امیدی موندی

به امید اینکه درسم تموم بشه اینجا دو ترم از درسم مونده ترم بعد پایان نامه فوق لیسانس باید ارائه بدم 

2706