2726
عنوان

توافقی جدا شم؟ یا مهر و نفقه بگیرم؟ بیاین خانوما

| مشاهده متن کامل بحث + 18520 بازدید | 386 پست
توافقی بدون مهر پدرم میگه جداشو میگه باید چند سال از عمرتم بزاری دادگاه 

هر جور فکر می کنم می بینم حیف از این ۶ سال عمرت و اعصابت  که رفته اون هم که چیزی نداره میخوای چند سال هم برای مهریه ای که اخرش دستت نمیاد  تلف بشه برو به زندگیت برس بزار اون هم تو لجن افکار خودش غرق بشه 

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

امروز بهش پیام دادم برو ثناتو فعال کن .ک وقت دادگاه نگن چرا اطلاع ندادی  پیام زیرو داد ببین ش ...

من زن دیدم با مرد گرفتنش ولی یا پرروییه تمام مهریه رو گرفته .

چت رو هم نشون بده ،این حق رو داری که حق و حقوقت رو کامل بخوای.

مگه اینکه شرط بزاره که از مهریه بگذری تا طلاقت بده

چشمای منم آبیه متمایل به قهوه ایه،ولی دیگه خیلی متمایله    

به نطر منم چت رو گردن نگیر بگو از گوشیم سو استفاده کرده من نبودم کلا بزن زیرش

قد ۱۶۷   وزن الان ۸۸                                           وزن هدفم  ۷۰ وزن هدف اولم ۸۰                            این دفعه به هدفم می رسم
2728

اسی برو نزدیک خونتون یکجایی مخفی شو تا زن آورد خونه زود با پلیس تماس بگیر ... تا به صاحبخونه بگو تا زن اورد باهات تماس بگیره با پلیس تماس بگیر خودتم راه بیفت برو سمت خونه حالشو بگیر

توافقی بدون مهر پدرم میگه جداشو میگه باید چند سال از عمرتم بزاری دادگاه 

چون بچه نداری و الانم سنت کمه و شوهرت هیچی هیچی نداره مهریتم زیاد نبست برای تو طلاق توافقی پیشنهادمه ولی من خودم الان خونه پدرمم و شوهرم میخواد توافق کنم واسه طلاق من نمیکنم چون اولا یه بچه دارم به هیچ عنوان به فکر ازدواج دوباره و بارداری نیستم شوهرمم کارمنده ماهی ۲ ملیون از حقوقشو به من میدن با ۵۰ ملیون تقزیبا پیش قسط و مهمتراز اینکه من هنووووووزم دوسش دارم میگم شاید آدم شد زندگیمونو کردیم

یعنی امکان داره ۱۵ بریم دادگاه و قاضی نفقه نبره؟ منو مقصر بدونه؟ و این سو استفاده کنه

چت رو به هچ عنوان گردن نگیر.

بگو خودش برای اینکه اتو بگیره، گوشی رو ورداشته و چت کرده.

فهمیدی به هیچ عنوان. 

چیکار کنم بچزونمش یا توافقی؟

اگه ازین میترسی بگه پیام داده به یه مرد غریبه و خیانت کرده نترس چون برای دادگاه فیلم گرفتن از چت سندیت نداره. دادگاه فقط اس ام اسی که سیمکارت های داخلی اومده رو قبول و پیگیری میکنه. یعنی بهرحال نمیتونه ثابت کنه خیانت کردی حتی اگه هنوز چت اینستات باقی مونده باشه. اما بهرحال ازش جداشو مهریتم بگیر نفقتم بگیر. بهشونم بگو این مرد مشکل بچه دار شدن داره و من قبل از عقد نمیدونستم با همین حرف طلاقتو با مهریه و نفقه میتونی بگیری. ببخشید اما عقلتو از دست دادی اگه بخای از حق وحقوقت بگذری

مرسی اما لطفا لایک نکنید
خب چ جوری  توافقی بشم یا برم پی حق و حقوق؟ آخه من میگم مثلا چون چت کردم مقصر منو نکنن؟

ببین از این آقا چیزی برات گرم نمیشه فقط عمرت حروم میشه 

فقط برو 

ولی خداییش چه ظلمی به خودت کردی این همه این آشغال رو تحمل کردی آخرش همه چی گردن تو افتاد 

من احتمال میدم اون آقا که پیام بهت داده از طرف شوهرت بوده 

شوهرت خواسته این جوری دکت کنه و همه چیز رو گردنت بندازه 

فیلم از چت گرفته که گرفته 😑اینکه مدرک نیس

بعدشم اگه حرف معمولی توی چت زدی اصلاااا نگران نباش هیچ کاری نمیتونه بکنه اینکه جرم نیس که انقدر نگرانشی.

دیگه برنگرد سر اون زندگی حتما طلاق بگیر مهریه هم اگه حتی ۱ درصد احتمال میدی که میتونه بده  ازش بگیر

چطوریه که میتونه خرج خراب بازیاش کنه ولی پول نداره بهت مهریه بده؟ بعدم اینکه مهریه قسط بندی میشه و نگران اینش نباش 

این همه عمرتو گذاشتی پای این ادم حالا بدون هیچی میخوای بری؟

برای اینکه زنارو خونه میاره اگه میتونی شاهد جور کن یه فامیلی اشنایی داداشی کسی رو بفرس 

عزیزم تو اول جوونیته بعد از طلاق حتما به فکر پیشرفت باش برو سر کار جایی که بتونی خودتو ارتقا بدی  پس انداز کن تا میتونی مهارت یاد بگیر امیدوارم موفق ترین نسخه خودت بشی🌹

بچه ها من همسرم مشکل بارداری داره. اعتیاد سابقه خوابوندن‌کمپ. سابقه گرفتن خط دوران مجردی و داخل ا ...

نتررررس ،اولا تو چت مسائل جنسی مطرح نشده که رابطه نامشروع بشه 

دوما همین مشکل باروریش خودش ی نقطه مثبته برای طلاق بی دردسر 

مهریه ام حق زنه حتی اگر رابطه نامشروع هم داشته باشه

دم بابات گرم چقد خوب پشتت بوده بنظرم خیلیییی راحت جدا شو تو پای همه چیه اون موندی اون ی چت برداشته رفته دم خونتون ک چی؟؟بهترین بهونس جداشی ی روز خوش نداشتی و دیگمممم نداری تمومش کن بره گره ای که با دست باز میشه با دندون باز نکن

عزیزدل تا جایی ک من میدونم بری دادگاه بعیده ب نفعت تموم بشه، چون هم همسرت چتاتو داره و دادگاه ...

شما وکیلی.؟

ایشون میتونه بگه گوشی دست شوهرم بوده و اون چت کرده تا به من تهمت بزنه.

چت اینستا مدرک نیست.

شما وکیلی.؟ ایشون میتونه بگه گوشی دست شوهرم بوده و اون چت کرده تا به من تهمت بزنه. چت اینستا مدرک ...

من وکیل نیستم ولی هم از مسائل حقوقی تا حدودی تجربه کسب کردم هم رفیقم وکیله و خیلی اطلاعات رو ازش میگیرم...

خود اسی اعتراف کرده گفته بله کار خودم بوده، عزیزم درسته اسی کارش واقعا اشتباه بوده ولی همین ک معترفه واقعا دمش گرم داره چرا باید دروغ بگه، تازه قانون جدیدا خیلی سخت طلاق رو میپذیره یکی از نزدیکانم ۷ماه فقط هزینه ی دادگاه و ابلاغیه کرد ولی نهایت ارجاع شدن ب شورا و با تعهد همسر موقت رجوع کردن، اسی نباید نگران باشه خدای اونم بزرگه

آدَمی شـٰاگـِرد و دَرد اُستـٰادِ اُوست...
2706