2733
2734
عنوان

توافقی جدا شم؟ یا مهر و نفقه بگیرم؟ بیاین خانوما

| مشاهده متن کامل بحث + 18520 بازدید | 386 پست
ای خواهر وقتی آدمی بخواد فرار کنه والله یه کارا میکنن. همین همسایه بالایی ما آقا به بهونه کار ، خان ...

چ زببببببل

برای شادی روح خواهر جوانم فاتحه میفرستین؟ 😭😭😭😭😭۲ سال و سه ماه از رفتنت گذشت خواهرمتوروخدا قدر خواهراتونو بدونید.کاش بودش. کوثرم عزیزِ دلِ خواهر روحت شاد😭😭😭😭
موتور به نامش نیست این آقا فقط یه زبون دراز داره

دقیمت زبون و ادعا ک فک میکنه از دماغ فیل افتاذه

برای شادی روح خواهر جوانم فاتحه میفرستین؟ 😭😭😭😭😭۲ سال و سه ماه از رفتنت گذشت خواهرمتوروخدا قدر خواهراتونو بدونید.کاش بودش. کوثرم عزیزِ دلِ خواهر روحت شاد😭😭😭😭

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ن بابا  من اصلا فک نکنم بتونم از بغض حرف بزنم خخخخ من بخدا دلم نازکه  زود اشکام میریزه ...

نترس

بابات پیشته

نترس

فقط نگو رفتم از خونش، تاکید کن بیرونم کرده، چون اون میتونه بگه تو خونه رو ترک کردی و مقصری

2731
ببین حتی همون موتور و 10 میلیون پول هم بتونی بگیری خوبه 😂

خونه رو داره تخلیه میکنه .بعد موتورم ب نامش نیس

آره منم همینو میگم ب مادرم.میگم من اخه چت نمیکردم با کسی یا همچین زنی نبودم.لصلت چرا چتو پاک نکردم؟ ...

حتما خیری توش هست عزیزم نگران نباش خدا بزرگه 🥺

مَن اُمیدَم به خُدا، بَعدِ خُدا هَم به خُداست...🌸💛
ای خواهر وقتی آدمی بخواد فرار کنه والله یه کارا میکنن. همین همسایه بالایی ما آقا به بهونه کار ، خان ...

خب قبول دارین خانم هم یه کم سادگی کرده؟ والا من همسر سابقم اومد دادگاه با قلدری گفت مهریه نمیدم و ندارم که بدم رفتم نامه گرفتم از دادگاه و تو کل شهر به خدا ماشین دربست گرفتم 4 ساعت از این بانک می رفتم اون بانک حساباشو مسدود میکردم 😂دهنش باز مونده بود دیگه هیچ کار بانکی نمی تونست انجام بده 😂 دست خودم نیست کسی بخواد گردن کلفتی کنه تحمل ندارم حالا حداقل میگفت یک ماه فرصت بده الان ندارم شاید راه میومدم ولی بگه ندارم و نمیدم نداریم 😤

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
نترس بابات پیشته نترس فقط نگو رفتم از خونش، تاکید کن بیرونم کرده، چون اون میتونه بگه تو خونه رو ت ...

اخه تو پیامام هست

گفتم اولش میخوام برگردم 

گفت نه طلاق

اینو دادم بعدا  نگه برمی‌گشت.همون روزای اول دادم ک اومده بودم اینجا 

2738
چ زببببببل

گناه

خدا که هست

من مخالف مهریه زیادم .

ولی میگم وقتی سر عقد قبول کردی به گردنته و باید بدی، از اول باید مرد بدونه این حق و باید بپردازه.

به شوهرمم روز اول گفتم من میخوام، چقدر من مادرم سر این دعوا کرد.

گفتم وقتی میگن عندالمطالبه پس باید بده بهم.

موتور به نامش نیست این آقا فقط یه زبون دراز داره

اینقدر لجم میگیره از اینجور آدما. چطور پول داره زن خراب بیاره خونه پول مهریه و نفقه نداره این آدما رو باید از هر راهی شده به خاک سیاه نشوند 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
خب قبول دارین خانم هم یه کم سادگی کرده؟ والا من همسر سابقم اومد دادگاه با قلدری گفت مهریه نمیدم و ند ...

افرین بهت

حتما خیری توش هست عزیزم نگران نباش خدا بزرگه 🥺

💔❤🙏🌻

خونه رو داره تخلیه میکنه .بعد موتورم ب نامش نیس

بیمه هم براش رد نمیشه؟ 

پیامک اصلا دادگاه قبول نداره. ولی به نفع تو دیگه .گفته برو دیگه

اگه قبول نداره پس چت اینستا من چی؟ مدرک نمیشه براش

2706