2726
عنوان

توافقی جدا شم؟ یا مهر و نفقه بگیرم؟ بیاین خانوما

| مشاهده متن کامل بحث + 18520 بازدید | 386 پست
۲۴

زودتر طلاق بگیر سنی هم که نداری خداروشکر پدر خوبی داری پشتت هست . ایشالا از این به بعد همش خوش باشی خوشبخت بشی 

من از معبود یکتایم ...فقط یک چیز میخواهم نگیرد هرگز از قلبت، امید استجابت را ♥️ 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

بچه ها من همسرم مشکل بارداری داره.

اعتیاد

سابقه خوابوندن‌کمپ.

سابقه گرفتن خط دوران مجردی و داخل اون خط هزار تا شماره زن خراب .دروغ

پنهون کاری 

ولی من موندم ب پاش.بخدا ک هنوز ب خانوادم نگفتم بچه دار نمیشه.بعد یعنی یه چت من انقد بد بوده ک اصلا خودمو بیدار نکرده بپرسه چرا و چیه؟ تو این همه اشتباه کردی.منم یه دونه.من قبول کردم‌.عذر خواستم.و الان مطلب سره اینه ک توافقی جدا شم یا حق و حقوق

میترسم برم دادگاه قاضی ه مقصر تویی چت کردی😭😭😭

برای شادی روح خواهر جوانم فاتحه میفرستین؟ 😭😭😭😭😭۲ سال و سه ماه از رفتنت گذشت خواهرمتوروخدا قدر خواهراتونو بدونید.کاش بودش. کوثرم عزیزِ دلِ خواهر روحت شاد😭😭😭😭
زودتر طلاق بگیر سنی هم که نداری خداروشکر پدر خوبی داری پشتت هست . ایشالا از این به بعد همش خوش باشی ...

توافقی؟ الان ۱۵ نوبت دادگاه نفقمه.ولی میترسم .

برای شادی روح خواهر جوانم فاتحه میفرستین؟ 😭😭😭😭😭۲ سال و سه ماه از رفتنت گذشت خواهرمتوروخدا قدر خواهراتونو بدونید.کاش بودش. کوثرم عزیزِ دلِ خواهر روحت شاد😭😭😭😭
خواهر برادر داری؟ خونه پدرت راحتی؟ ازت حمایت میکنن؟ 

خواهرم فوت کرده.برادر دارم خونه مجرده ۳۵ سالشه

عزیزم چت تو دادگاه مدرک معتبر نیست اینجور ک میگی سابقش بدجور خرابه 

چیکار کنم بچزونمش یا توافقی؟

توافقی؟ الان ۱۵ نوبت دادگاه نفقمه.ولی میترسم .

توافقی خوبه نترس از اینایی که مهریه رو قسط بندی میکنن نمیتونی بکنی ؟ 

من از معبود یکتایم ...فقط یک چیز میخواهم نگیرد هرگز از قلبت، امید استجابت را ♥️ 

امروز بهش پیام دادم برو ثناتو فعال کن .ک وقت دادگاه نگن چرا اطلاع ندادی 

پیام زیرو داد

ببین شر و ور تحویل من نده.پیامای که میادم بخودم بفرس.دیگم شمارتو نبینم که جور دیگ باهات رفتارمیکنم.هری

2706