2733
2734
عنوان

توافقی جدا شم؟ یا مهر و نفقه بگیرم؟ بیاین خانوما

| مشاهده متن کامل بحث + 18520 بازدید | 386 پست

بگو مرد بودی عرضه ی زن نگهداشتن داشتی که من چت نمی‌کردم حالا چتت واقعا اشتباه بوده ها

کارما ینی چه؟🤔 کارما یعنی من یادم می‌ره...تویادت می‌ره...اما زندگی یکی میزنه دهنت که دیگه یادت نره🤭🤭😂😂😂😂😂🤭🤭
که دخترت خرابه .پدرمم گفته خرابه.طلاقش بده.من منکر نشدم و قبول کردم کارم اشتباه بوده و تو این ۶ سال ...

تند تند تایپ کن بعد چیشد

من از معبود یکتایم ...فقط یک چیز میخواهم نگیرد هرگز از قلبت، امید استجابت را ♥️ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا با مرده چی گفته بودی 

بیایم انسان باشیم، مهربان باشیم، محبت کنیم، فارغ از ملیت و قومیت همه برادر باشیم، هممون یکی هستیم همدیگه رو دوست داشته باشیم🌺🦋 چقد اینجوری دنیا قشنگ تر میشه🌱
2728

خلاصه کنم پدرم اومد منزلمون و گفت نمیخوایش ؟ خرابه؟ باشه.

پاشو بریم .شنبه برید توافقی جداشین.

نمیخواد دیگه .

من همسرم وضع مالی بد .ده ملیون پول پیش و فقط یک موتور ایرانی .بدون هیچ سرمایه و پس اندازی.بدون هیچ طلایی.هیییییچی یعنی من ندارم تو این ۶ سال.حتی حلقه ازدواج.پدرمم گفت تو موندی تحمل کزدی‌ پاشو ب فکر خودت و ایندت باش

برای شادی روح خواهر جوانم فاتحه میفرستین؟ 😭😭😭😭😭۲ سال و سه ماه از رفتنت گذشت خواهرمتوروخدا قدر خواهراتونو بدونید.کاش بودش. کوثرم عزیزِ دلِ خواهر روحت شاد😭😭😭😭
2738
خلاصه کنم پدرم اومد منزلمون و گفت نمیخوایش ؟ خرابه؟ باشه. پاشو بریم .شنبه برید توافقی جداشین. نمیخ ...

چند سالته ؟ 

من از معبود یکتایم ...فقط یک چیز میخواهم نگیرد هرگز از قلبت، امید استجابت را ♥️ 

من اومدم خونه پدرم.یک ماه بیشتره.و اصلا ب من نگفت نرو.😳😏😑

برای شادی روح خواهر جوانم فاتحه میفرستین؟ 😭😭😭😭😭۲ سال و سه ماه از رفتنت گذشت خواهرمتوروخدا قدر خواهراتونو بدونید.کاش بودش. کوثرم عزیزِ دلِ خواهر روحت شاد😭😭😭😭
خلاصه کنم پدرم اومد منزلمون و گفت نمیخوایش ؟ خرابه؟ باشه. پاشو بریم .شنبه برید توافقی جداشین. نمیخ ...

راست گفته پدرت خدا حفظش کنه

راهتو جداکن تنهایی خوشبختتری

کارما ینی چه؟🤔 کارما یعنی من یادم می‌ره...تویادت می‌ره...اما زندگی یکی میزنه دهنت که دیگه یادت نره🤭🤭😂😂😂😂😂🤭🤭
چند سالته ؟ 

۲۴

راست گفته عزیزم جدا شو خودت و نجات بده .این معتادا ادم نمیشن 

خواهش میکنم وایسین تموم شه راهنماییم کنید بخدا ک واقعا الان سردرگمم.

2706