2726

سلام دوستان‌ خیلی دلم تنگ شده بود برای نی نی سایت.

۶ سال ازدواج کردم.۴ ساله فهمیدم همسرم اعتیاد داره و ب شیوه های گوناگون کمک کردم ترک کنه که نتونست.اخر سر بعد عید بردم کمپ ب اصرار ک ترک کنه و بعد از اومدن از کمپ باز مصرف کرد.خیلی مختصر میگم.تو این ۶ سال زندگی ۲ سال اول خیلی اختلاف داشتیم سره همه چی .ولی بعد ۲ سال کمرنگ شد و روال زندگیمون عادی و طبیعی شد که تازه اونجا فهمیدم که بله مواد مصرف کردنش شروع شده .خلاصه کنم.بعد از اومدن از کمپ رفتم سرکار که کمک خرج بشم.یا اصلا خرج خودمو  در بیارم . تو این ۶ سال خیلی بار ها میخواستم جدا شم ولی ارادشو نداشتم. تا این ک یک ماه پیش تو اینستاگرام چرخ میزدم تو پیجم ک ی آقایی بهم پیام داد و منم جواب دادم و چت کردم باهاش .یک ساعت هم نشد .میدونم کارم اشتباه بوده .من چتمو پاک نکردم.و شب گوشیمو گزاشتم بالای سرم طبق معمول و خوابیدم.

برای شادی روح خواهر جوانم فاتحه میفرستین؟ 😭😭😭😭😭۲ سال و سه ماه از رفتنت گذشت خواهرمتوروخدا قدر خواهراتونو بدونید.کاش بودش. کوثرم عزیزِ دلِ خواهر روحت شاد😭😭😭😭

خوب؟

فقط 35 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
❤️میشه ازت خواهش کنم برام 🖤 1دونه یا هرچندتا دوست داری عزیزم 🖤برام  سوره کوثربخونی😢🌼🥰🖤 بِسْمِاللَّهِ الرَّحْمَنِ الرَّحِیم❤️إِنَّا أَعْطَیْنَاکَ الْکَوْثَرَ ﴿١❤️﴾ فَصَلِّ لِرَبِّکَ وَانْحَرْ ﴿❤️٢﴾ إِنَّ شَانِئَکَ هُوالأبْتَرُ ﴿❤️٣﴾                                            

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2728

صبح ک از خواب بیدار شدم برم سرکار .دیدم همسرم منزل نیست. ساعت ۷ صبح بود و همیشه ۸و نیم میرفت .و زنگ زدم ک کجایی گفت سرکارم.و تعجب کردم.بعد از زنگ زدن ب صابکارش متوجه شدم سرکار نرفته.و بعد مشخص شد که پاشده گوشی منو نگاه کرده و از چتم فیلم گرفته و رفته جلو در خونه پدرم😳

برای شادی روح خواهر جوانم فاتحه میفرستین؟ 😭😭😭😭😭۲ سال و سه ماه از رفتنت گذشت خواهرمتوروخدا قدر خواهراتونو بدونید.کاش بودش. کوثرم عزیزِ دلِ خواهر روحت شاد😭😭😭😭
صبح ک از خواب بیدار شدم برم سرکار .دیدم همسرم منزل نیست. ساعت ۷ صبح بود و همیشه ۸و نیم میرفت .و زنگ ...

وای

کارما ینی چه؟🤔 کارما یعنی من یادم می‌ره...تویادت می‌ره...اما زندگی یکی میزنه دهنت که دیگه یادت نره🤭🤭😂😂😂😂😂🤭🤭
صبح ک از خواب بیدار شدم برم سرکار .دیدم همسرم منزل نیست. ساعت ۷ صبح بود و همیشه ۸و نیم میرفت .و زنگ ...

وای بعد چیشد

من از معبود یکتایم ...فقط یک چیز میخواهم نگیرد هرگز از قلبت، امید استجابت را ♥️ 

اوووووه شتتتتتتت🤦‍♀️🤦‍♀️

منم آن شیخ سیه روز که در آخر عمر      لای موهای تو گم کرد خداوندش را ...🥀🥀

که دخترت خرابه .پدرمم گفته خرابه.طلاقش بده.من منکر نشدم و قبول کردم کارم اشتباه بوده و تو این ۶ سال اولین اشتباه من بوده

2706