2726

پسرداییم خواستگارشه 

هر جفت خونواده ها هم راضی نیستن خودشم این مدت هنوز عقد نکرده یه توهینایی رسونده که از چشممون افتاده 

ولی خواهرم عقلش کور شده نمی‌بینه ۲۴ سالم سنش هست و خیلی هم ادعای عقل کل بودن داره ولی برای خودش شعورش نمی‌کشه 

منو خواهر و مادرم بعد یه جریانی باهاش حرف میزدیم که این بدرد نمیخوره و از حالا اینجور رفتار می‌کنه و شما بهم نمیخورید چشماتو واکن و ..که به من گفت تو چرا دخالت میکنی چرا اینقدر آتیش به پا می‌کنی و بقیه رو هم تو یاد دادی علیه من حرف بزنن و تو خودتو درست کن،من فقط به مامان جواب پس میدم  و ...حالا مادر منم یه آدم بیزبون و بی دست و پایی هست که بقیه باید بهش بگن چکار کنه چکار نکنه...

من واقعا دلم نمی‌خواد اون خودشو بدبخت کنه 

ولی اونقدر ناراحت شدم که گفتم ازین به بعد دیگه هر غلطی بخوای بکنی برام مهم نیست دیگه دور منو خط بکش ...ولی واقعا قلبم شکست 

باهاش دیگه حرف نمی‌زنم اونم عین خیالش نیست 

اومدم از شما همفکری بگیرم آیا کار من اشتباه بوده ؟

شما بودی چکار میکردبد؟

چون واقعا دیگه رغبت نمیکنم حتی با خواهرم حرف بزنم 

خدا جون عاششقتم مرسی به خاطر اینکه معشوقم شدی🤩🤩

عاقل خودش

بعضی شبا عجیب دلتنگت میشم نمیدونم واقعا نمیدونم به هر دری زدم که قسمتم بشی اما نمیشه من از خدا فقط یه چیز میخوام اونم لحظه ای که خودمو توی لباس عروس دیدم حداقل با اونی که دوسش دارم باشم میدونی از اون دردناک تر چیه؟؟؟تو حتی نمیدونی من حاضرم برات تک تک استخون هامم بدم یادت باشه هیچکس اندازه من نمیتونه دوستت داشته باشه این چند بیت شعر تقدیم به خودت عزیزترینمA❤️میخوام بدونی که دلم داره برات پر میزنه🕊مثل یه داروغه شبا به هر دری سر میزنه 🥺وقتی میای با اون چشات دنیامو پر نور می کنی💫غصه ی تنها موندن و از دل من دور می کنی 🥹عمری اگه نگات کنم از دیدنت سیر نمیشم😍بدون که عشق تو زده خیمه به صحرای دلم 🫀اگر که باور نداری گوش کن به حرفای دلم...

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کارت درست بوده

وقتی خودش میخواد،میخواد دیگه

دوروز دیگه هم نشه و خدایی نکرده اتفاقی بدی توی زندگیش بیوفته میندازه گردن شما

اصلا خودتو وارد این بحثا نکن 

بهش بگو هر کار خودت دوست داری بکن

2728
باباتون چیزی نمیگه

دور از چشم بابام باهاش می‌ره بیرون و ..بابام مخالفه باهاش ولی کار خودشو می‌کنه منتهی مامانم خبر داره حریفش نمیشه چون حرف گوش نمیده مامانمم که بی زبونه میگه فقط اون خوشحال باشه منم حرفی ندارم

شماخواهرانه دل سوزوندی براش و حتما خیرشو میخای ولی بقول خودت چشش کور شده داغه الان متوجه حرفای تو نمیشه. اگ واقعا مطمئنی پسر خوبی نیست و ب دردش نمیخوره حق با توعه ولی اگ نه پسر اوکیه و یه دلیل دگ ای داره بنظرم دگ دخالت نکن یا بهتره بگم دلسوزی نکن و بذار کاری ک دوس داره رو انجام بده

اللهُمَّ صَلِّ عَلی سَیِّدِنا وَ مَولانا وَ شَفیعِنا 💚مُحَمَّد💚 وَ عَلی آلِهِ وَ صَحبِهِ وَ سَلِّم...پروردگارا دیدار و شفاعت سردار دو عالم محمد مصطفی(ص) را در سرای آخرت نصیبمان گردان🙏❤ 

ولش کن بهش پیام بده اوسگول اگه من حرفی زدم فکر کردم این به نفعته از رو دشمنی بهت نگفتم 

نخواستم چهار سال دیگه بگی کسی نبود بهم بگه بزرگتر نداشتم ...

دهه هفتادیا خیلی پر رو و خود خواه و نحسن فقط فقط منفعت خودشون دیگه هیچی

برای  تعجیل در امر  فرج آقا امام زمان  صلوات 
کارت درست بوده وقتی خودش میخواد،میخواد دیگه دوروز دیگه هم نشه و خدایی نکرده اتفاقی بدی توی زندگیش ...

الان حرف من اینه که  با بی احترامی که به من کرده چجوری میتونم مثل سابق باشم باهاش چون اونقدر ناراحتم که حتی اگه تقدم بکنند رغبت نمیکنم برم چه برسه به باقی چیزا        

دخالت نکن منم میخواستم ازداوج کنم خواهرم با دلسوزی های نابه جاش نزاشت مثل سگ پشیمونم که به حرفش گوش دادم نزدم دهنش 

ملت عشق از همه دین ها جداست عاشقان را ملت مذهب خداست......          گروه آبی💙💙 وزن ۶۵ حدف ۵۵                  
2706