2733
2734

هیچ کدوم سخت نیست فقط وسایل جمع کردن و آوردن یه کوهی بود که بعدش انگار از رو دوشم برداشته شد خیلی راحت شدم 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
توام منو لایک کن😬

پس‌توام‌منو لایک کن

..وزن شروع رژیم خودسر۷۵کیلو..وزن شروع رژیم باگروه۶۸..وزن شروع دوباره رژیم۶۵ ...هدف اول ۶۰...هدف دوم ۵۸تاریخ شروع رژیم باکالری۱۳۰۰ جمعه۹ابان۱۴۰۰... بازی تموم نمیشه تاوقتی ک برنده بشم
2738
عزیزم شماهمونی ک باشوهرت سر آبجیش جدا شدن

بله گل 😅

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑
چیزیم نذاشتن خو ماالکی مشتاقیم

چرا خب من فقط تجربمو گفتم 😅

بله گل 😅

وا.بخاطر ابجیش.ینی‌ابجیش انقد ب زندگی‌شما نفوذ داشت.الان‌پشیمون‌نیستین

..وزن شروع رژیم خودسر۷۵کیلو..وزن شروع رژیم باگروه۶۸..وزن شروع دوباره رژیم۶۵ ...هدف اول ۶۰...هدف دوم ۵۸تاریخ شروع رژیم باکالری۱۳۰۰ جمعه۹ابان۱۴۰۰... بازی تموم نمیشه تاوقتی ک برنده بشم
وا.بخاطر ابجیش.ینی‌ابجیش انقد ب زندگی‌شما نفوذ داشت.الان‌پشیمون‌نیستین

ابجیشو که کلا گذاشته کنار و قطع رابطه هست باهاش. چون به من گفته بود با آبجیم در ارتباط نباش و من تلفنی در ارتباط بودم گفت تو مورد اعتماد نیستی و لجبازی و طلاق 

2706