2726
رشتت چیه

فرهنگیان.معلمم

🍀عضو تاپیک مانکن های زیبا🤩 گروه آبی 💙وزن شروع دوباره: ۷۱.۲٠٠🌷وزن هدف:۶۵🌷دفعه قبل تونستم سیزده کیلو کم کنم👌🏻این بار هم میتونم با امید به خدا و اراده خودم🌷                                                 تجربه کاهش قبل: وزن شروع 82.200🍀 80.400👈🏻(10/۱٠)🍀80 👈🏻(10/19)🍀(۱٠/۲۶)👈🏻۷۸.۸٠۰🍀( ۱۱/۲)👈🏻۷۸.۷٠٠🍀(۱۱/۱٠)👈🏻۷۷.۶۰۰🍀۱۰/۱۶👈🏻۷۷🍀۱۰/۲۳👈🏻۷۶.۱۰۰☘️۱۰/۳٠👈🏻۷۵☘️12/7👈🏻74.200☘️۱۲/۱۴👈🏻۷۳.۹۰۰☘️۱۲/۲۲👈🏻۷۳.۵۰۰☘️۱۲/۲۹👈🏻۷۲.۹۰۰☘️۱/۷👈🏻۷۲☘️۱/۱۴👈🏻۷۱.۴٠٠☘️۱/۲۱👈🏻۷٠.۹٠٠☘️۱/۲۸👈🏻۷۱.۵🤦🏻‍♀️🫤☘️۲/۴👈🏻۷۰.۴۰۰☘️۳/۱👈🏻۶۸.۷۰۰🤩😍

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا راضی نیستی  من آرزومه اونجا قبول شم

دوستش دارم ها.راحتیش و همه چیش خوبه

فقط به خاطر اینکه از بچگی آرزوم بودبه خاطر خیالات بچگی گاهی حسرت میخورم.وگرنه خود معلمی را تو دلم بیشتر دوست دارم.خداییش همه چیش خوبه

🍀عضو تاپیک مانکن های زیبا🤩 گروه آبی 💙وزن شروع دوباره: ۷۱.۲٠٠🌷وزن هدف:۶۵🌷دفعه قبل تونستم سیزده کیلو کم کنم👌🏻این بار هم میتونم با امید به خدا و اراده خودم🌷                                                 تجربه کاهش قبل: وزن شروع 82.200🍀 80.400👈🏻(10/۱٠)🍀80 👈🏻(10/19)🍀(۱٠/۲۶)👈🏻۷۸.۸٠۰🍀( ۱۱/۲)👈🏻۷۸.۷٠٠🍀(۱۱/۱٠)👈🏻۷۷.۶۰۰🍀۱۰/۱۶👈🏻۷۷🍀۱۰/۲۳👈🏻۷۶.۱۰۰☘️۱۰/۳٠👈🏻۷۵☘️12/7👈🏻74.200☘️۱۲/۱۴👈🏻۷۳.۹۰۰☘️۱۲/۲۲👈🏻۷۳.۵۰۰☘️۱۲/۲۹👈🏻۷۲.۹۰۰☘️۱/۷👈🏻۷۲☘️۱/۱۴👈🏻۷۱.۴٠٠☘️۱/۲۱👈🏻۷٠.۹٠٠☘️۱/۲۸👈🏻۷۱.۵🤦🏻‍♀️🫤☘️۲/۴👈🏻۷۰.۴۰۰☘️۳/۱👈🏻۶۸.۷۰۰🤩😍
دوستش دارم ها.راحتیش و همه چیش خوبه فقط به خاطر اینکه از بچگی آرزوم بودبه خاطر خیالات بچگی گاهی حسر ...

خیلی درس خوندی قبول شدی؟من آرزومه قبول شم واقعا شغل خوبیه 

2728
خیلی درس خوندی قبول شدی؟من آرزومه قبول شم واقعا شغل خوبیه 

تجربی بودم.آره.اگه انسانی باشی قبولیت خیلی راحت تره

انسانیم ازدواجم کردم اما دیدم بیکاری دار دیونم می‌کنه تصمیم گرفتم کنکور بدم 

خوب کاری میکنی.یکم سفت بگیری حتما قبولی.بخون عزیزم که خدایی نکرده در آینده پشیمون نشی.م

شوهر نمیکردم جاش درسم ادامه میدادم به ارزوهام میرسیدم بهتر از بدبختی الانمه 19سالمه ولی کلی زجر کشیدم از دستش و خانوادش دلم شکوندن

تيكر تولدمه اميدوارم اون موقع حال و روزم بهتر از الانم باشه 🤕🤒😻🚶حاجتي دارين بگين براتون صلوات و ايت الكرسي بخونم 👌

واسه کنکور خودمو میکشتم و قبول میشدم تا العان حسرت هزار تومت نداشته باشم تکواندو رو ادامه میدادم و الان یه باشگاه میزدم و آموزش میدادم روستم ادامه داد باشگاه زده یه پارس زیر پاشه 

انشاالله دامن همه مادرها سبز بشه
2706