2737
2734

اره هست من خودم هستم اما میخوام ادامه بدم ب کارشناسی نمیمونم

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اره هست من خودم هستم اما میخوام ادامه بدم ب کارشناسی نمیمونم

عزیز دلم میشه بگی به راحتی کار پیدا کردی یا نه و اینکه الان حقوقت چقدره؟

دو سال طرح و رفتی و آیا اجباریه و موقع طرح حقوقت چقدر بود

حقوق اداره کاری

عزیزم شما اطلاع داری چقدره 

امسال قبول شدم و درمورد بازار کارش مطمئن نیستم 

گاهی به سرم میزنه از دانشگاه استعفا بدم و دوباره کنکور بدم

2738
اغا بگو چجوری خوندی ۵۰۰۰ شدی؟

اادبیات و عربی و دینی خیلی بالا زدم ادبیات کتاب های هامون سبطی رو خوندم عربی هم کتاب جامع نشر الگو با تست های قلمچی همین دین هم حفظ کردم دینی و عربی ۹۰زدم ادبیات ۶۸

ریاضی صفر زدم زیست رو از درسنامه خوب یاد گرفتم و خیلی سبز ماز رو زدم شیمی هم فقط تست حل کردنی زدم با درسنامه کتاب ها فیزیک هم خیلی سبز خوندم فقط هم تست های قلمچی رو دانلود میکردم خوب تخیلی میکردمشون همین وگرنه زیاد درس نمیخوندم

در سرم دختر پیری عصبی می رقصد                                   شهر بر روی سر من عربی می رقصد                                    این جهان با همه دغدغه هایش دارد                                 روی یک جمجمه یک وجبی می رقصد
چرا به من گفتن دو سال پس؟؟

خب دوسال هست اما ۹ماه اجباریه 

بعد از اون میتونی دیکه طرح رو نری اما تا وقتی که استخدام نشدی میتونی طرح رو ادامه بدی 

حتی من که فوریت هستم اگه استخدام نشدم میتونم تا ۶ سال طرح رو تمدید کنم

خب دوسال هست اما ۹ماه اجباریه  بعد از اون میتونی دیکه طرح رو نری اما تا وقتی که استخدام نشدی م ...

واقعا ؟؟؟

یعنی میشه طرح رو تمدید کرد؟

خدایی یعنی پس همه اینجوری باید سر کار باشن دیگه 

پس چرا بعضیا مینالیم ک علوم ازمایشگاهی ها بیکارن.

2706