2737
2734
عنوان

اصابم خرده مدیر مدرسه ای که توش تدریس میکنم....

| مشاهده متن کامل بحث + 334 بازدید | 35 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عاخه حقوق معلما حداقل چهار پنج تومنه خواهر

معلم رسمی حقوقش بیشتره

البته ساعت کاریش هم بیشتره فکر کنم شیفت ۸ ساعته میرن رسمی ها استارتر شیفت ۴ ساعته میره. باز باید بپرسی هر روز میرن یا چند روز آف دارن و چه مقطعی میرن! دبیرستان گرونتر از دبستان هست.

شما کارفرما خصوصی داشته باشی همیشه حقوقت پایین تر از کارفرمای دولتی هست. همه ارگان ها همینطوره.

و اینکه سابقه کار هم تو شغل خیلی مطرحه. وقتی تازه کار هستی یه جورایی هنوز تو آموزشی . طبیعیه بدون سابقه حداقل‌ حقوق رو بدن.

به نظرم برای شروع شغلش عالیه و ساعت کاری مناسبی هم داره. خوبه که میتونه بیمه هم بهش اضافه کنه و بازنشستگی رد کنه و سابقه بشه براش. ۸ ساعته بره کل روزش رفته و وقت آزاد خاصی نمیمونه براش.

عزیزم همین فرمون ادامه بده:)

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد    
2728
معلم رسمی حقوقش بیشتره البته ساعت کاریش هم بیشتره فکر کنم شیفت ۸ ساعته میرن رسمی ها استارتر شیفت ۴ ...

خیلی خوبه واقعا 

مرسی بابت توضیحاتت قشنگم 

من قصدم دبیری هستش دعا کن موفق بشم انشالله😍

خیلی خوبه واقعا  مرسی بابت توضیحاتت قشنگم  من قصدم دبیری هستش دعا کن موفق بشم انشالله😍

انشالله

از یه ایرانی پرسیدند واحد پول شما چیه؟ گفت موقع بدست آوردن ریال موقع خرج کردن تومن موقع رشوه دادن میلیون و موقع اختلاس میلیارد