2726

چرا اینجوری گفتی می گه خودت گفتی که چرا دارم نگات می کنم من گفتمت که اره قیافت مشکل داره چشمام دورشون سیاه پیشونیت مثل پوست شتره زیر چشمتم چین داره کلا چشات و صورتت افتضاحن بهش گفتم که حرفت خیلی بد بود دلم شکست تو به یه ادم عادی تو خیابون اینو بگی چه واکنشی نشون میده می گه من دلم نمیاد به کسی همچین چیزی بگم اگر به تو گفتم دیدم صمیمی هستیم  یکم معرفت داشته باش خودت گفتی چرا نگام می کنی منم اینو گفتم بهت بچه ها حالا پیاماتون می خوام نشونش بدم بهم بگید ایا من بی معرفتم می گه تو دوسال گذشته مگه بهت گفتم که چرا اینجوری یا اونجوری  کاری نکن که بگم اصلا چرا زن گرفتم و به اینجام نرسون که بگم زن نخواستم من مثل مردهای دیگه نیستم که از در خونه بیام تو بهت ایراد بگیرم یا بتوپم بهت تازه خیلی باهات مدارا می کنم و خوبم تو زندگی مردم ندیدی واسه این ایراد گیری  به نظرتون اون درست می گه یا من ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگر شوهر من بود میشستمش میذاشتمش کنار

خودش خوبه؟قدش۱۹۰؟هیکلش خوبه؟یا مث اکثر مردا پشمکِ متحرکه؟چشماش خوبه 

ابروهاش مرتبه یا پاچه بزی

بینیش زیباست یا چماق اسکندره؟

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2728

شوهرت خیلی خیلی نفهم بیشعوره مگه کور بوده ندیده بود قبل ازدواج چهرتو؟ خودش برد پیته؟ مردای ایرانی دورازجون یکی از یکی آل برده تر

GO HARD OR GO HOME💥💥💥 CAUSE I AM WHATEVER U SAY I AM...IF I WASN'T, THEN WHY WOULD I SAY I AM?? 🧟‍♀️  But I got smarter, I got harder in the nick of time😈☻...Honey I rose up from the dead, I do it all the time😈☻....I'll hold you when things go wrong💞...I'll be with you from dusk 'til dawn💞.........Devil for Devil 😈 Kind for Kind 🤗 It's my attitude 😎 Please don't mind ☻✌🏻.......رفیق شفیق هرکول پوآرو و دشمن هستینگز خنگ ساده لوح 😒👹........There are many things not called poison which can kill a man - Hercule Poirot...   "کاربری که تعلیقش کردی نوشته ی آگاتا کریستی☻" ......  تو فقط دلت بخواد ی روزی مال هم بشیم❤❤التماسش به خدا، حاجت و نذرش بامن❤❤ آهای خوشگل عاشق•••آهای عمر دقایق•••آهای وصله به موهای تو سنجاق شقایق😍...I have died everyday waiting for you...Darling don't be afraid, I have loved you for a thousand years...I'll love you for a thousand more...ای چراغ هربهانه از تو روشن، از تو روشن❤❤❤❤ای که حرفای قشنگت منو آشتی داده با من❤❤❤❤

شوهرت ، شوهرای مردمو ندیده که زنشونو بالای سرشون میذارن

خوب نیست ادم انقد ازخود متشکر باشه!

من پرستارم.وقتی وارد این رشته شدم به خودم قول دادم همیشه عشق و محبت بدم به همه اون کسایی که دردمندن و بهم احتیاج دارن :)پس فکر نکنین کادردرمان همشون عصبی و بداخلاقن

کی گفته مرد های مردم از در تو میان می توپن به زنشون؟؟ مگه عقلشون کمه،،همه ی ادما یکسری ایراد دارن هیچ کس بی ایراد نیست ،من حتی وقتی خودمم از خودم ایراد میگیرم ،شوهرم میگه من که چیزی نمیبینم اعتماد بنفس داشته باش.

انشالله۱۴44/4/4 این جمع همه سالمندان😂😂😂😂

شوهرت فقط مردای بد رو دیده؟ چرا چشماش اونایی که زناشون رو رو سرشون حلوا حلوا میکنن ندیده؟ بگو تو خودت مگر چه عتیقه ای هستی مردک. تو خودت یه زبون خوشم نداری 

✨دیشب شاهد بحث بین 2 نفر بودم و یکیشون گفت : تو انقدر خودتو نمیبینی که حتی از ظرف بیسکویت روی میز شکسته هاشو برمیداری میگی سالماش باشه برای بقیه.. خواستم بهت بگم حواست اول از همه به خودت باشه، فداکاریهایی که میکنی مرز داره.. اگر از مرزش رد بشی هم خودت رو ازار میده هم بقیه رو.... خودت رو فراموش نکن تو در نهایت فقط خودت رو داری✨.📍📍📍📍📍📍اگر موافق کشتار و ازار حیوانات و مخالف حامی حیوانات هستی اصلا نه من رو ریپلای کن نه سعی کن قانعم کنی وقت من با ارزش تر از همکلام شدن باتوست 🤫📍📍📍📍📍📍عظمت یک ملت و پیشرفت اخلاقی آن را میتوان از نحوه ی برخورد انها با حیوانات قضاوت کرد  «گاندی» 

بد نیست همین طور صمیمی از قیافه اش بگی ببینی بازم تو نظرش پا برجاست کاش این طور مردایی که حرف زدن بلد نیستن داماد نمیشدن

حرف زدن واسه مردم رو خوب بلدن به زنشون  که میرسه ...

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 

واا این چه مدل حرف زدنه. 😐😐 حتی اگه حقیقت هم باشه که مطمینا" نیست. هیچوقت نبای به زبون بیاره و اجازه بده کسی به زبون بیاره. باید خوبیاتو بزرگ کنه و ازت تعریف کنه. بگو اینم دلبریته واقعا" که 😒😒 ادم با هر کی صمیمی تر باشه باید داغون و له کنه غرورشو 

آینده حتما" زیباست.🥰
2706