2733
2734

سلام خوبید خانوما من شش روز عقب انداختم عدد بتا نزدیک به پنج هزار بود هنوز جنسیتشو نمیدونم بیاید از تجربیات بگید لطفا

مهربونا میشه برای سلامتی مامانم سرطان بدخیم داره صلوات بفرستید😭خدا انشالله ده برابرشو بهتون برگردونه♥

۳ هفته وچهار روز بودم ۵۶۳

ولی متاسفانه تو ۶ هفته ۲ روز بخاطر استرس شدید سقط کردم برای دوباره باردارشدنم دعا کنید

من به خدایم ایمان دارم می دانم به همین زودی چشم دلم روشن میشود❤❤❤خدایا ممنونم 😘😘😘خدایا فندوقمو سالم به دستم برسون😍😍😍اخدایا هرکسی چشم انتظار انشالله به همین زودی دامنش سبز بشه🥰🥰🥰هرکسی هم بچه داره خودت نگهدارشون باش💋💋💋
۳ هفته وچهار روز بودم ۵۶۳ ولی متاسفانه تو ۶ هفته ۲ روز بخاطر استرس شدید سقط کردم برای دوباره باردار ...

الهی بگردم خدا انشالله دامن همه منتظرارو سبز کنه از جمله شما

مهربونا میشه برای سلامتی مامانم سرطان بدخیم داره صلوات بفرستید😭خدا انشالله ده برابرشو بهتون برگردونه♥

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
میگن بتای بالا دختره  راستو دروغشو نمیدونم

اره براهمین میخوام بدونم چطوری بوده بتای بقیه درسته یا غلط این فرضیه

الهی بگردم خدا انشالله دامن همه منتظرارو سبز کنه از جمله شما

ممنونم عزیز دلم بعد یکسال ونیم طبیعی باردارشدم ولی برام نمونده از وقت سقطم عصبی شدم

من به خدایم ایمان دارم می دانم به همین زودی چشم دلم روشن میشود❤❤❤خدایا ممنونم 😘😘😘خدایا فندوقمو سالم به دستم برسون😍😍😍اخدایا هرکسی چشم انتظار انشالله به همین زودی دامنش سبز بشه🥰🥰🥰هرکسی هم بچه داره خودت نگهدارشون باش💋💋💋
ممنونم عزیز دلم بعد یکسال ونیم طبیعی باردارشدم ولی برام نمونده از وقت سقطم عصبی شدم

عزیزم من سه تا سقط داشتم و یدونه خارج رحمی من بعد از چهارسال یهو از همه جا بیخبر دیدم خداروشکر طبیعی باردارم..فقط باید راضی باشی ب رضای خدا

2738
عزیزم من سه تا سقط داشتم و یدونه خارج رحمی من بعد از چهارسال یهو از همه جا بیخبر دیدم خداروشکر طبیعی ...

صدرصد من هیچ دکتری نرفتم شوهرم عمل داشته ۹ سال قبل فقط درگاه امیدم درگاه خداست

یک روز تاخیر 

بتا ۳۵ 

نی نی دختر 

فرمان روايى آسمان‌ها و زمين مخصوص خداست، هر چه بخواهد مى‌آفريند، به هر كه بخواهد دختر و  به هر كه بخواهد پسر می بخشد یا در یک رحم دختر و پسر در کنار هم قرار می دهد و هر که را بخواهد نازا گرداند ، اوست  دانای توانا.
صدرصد من هیچ دکتری نرفتم شوهرم عمل داشته ۹ سال قبل فقط درگاه امیدم درگاه خداست

عزیزم کسیکه امیدش به درگاه خداست ک ناامیدو افسرده نمیشه..سعی کن زیاد ذکر بگی من چله زیارت عاشورا برداشتم دقیقا شبی ک چلم تموم شد شب بعدش بی بی چک زدم درجا دوخط شد

یک روز تاخیر  بتا ۳۵  نی نی دختر

خدا حفظش کنه عزیزم

2706