2726
عنوان

چرا برای جوش سر سیاه ماسک میزنین یا بخور همش الکیه

| مشاهده متن کامل بحث + 304 بازدید | 26 پست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لطفا بیشتر توضیح بدین فکس مومی که استفاده میکنین و طرز استفادشم بگین 

قبلا با موم کنز استفاده میکردم همونی که میسابی به صورتت بعد با کاغذ برمیداری ولی موم عربی راحت تره من الان عربی استفاده میکنم

2728
قبلا با موم کنز استفاده میکردم همونی که میسابی به صورتت بعد با کاغذ برمیداری ولی موم عربی راحت تره م ...

میریزین توی ظرفی گرم میشه بعد میکشین صورتتون؟ برای جوش فقط یا اصلاح صورتم استفاده میکنین؟برای موهای زاید بدن هم استفاده میکنین؟

ای وای من یه بار با این میله روی بینیمو کلا زخم کردم بلد نیستم استفاده کردنشو

قسمت دایره ای رو خیلی اروم رو قسمتی که سرسیاه داره میزنی وتخلیه میکنی البته ابنا فقط موقته درمان نمیکنه برا درمانش باید لایه برداری کنی با اسکراب یا کرم لایه بردار ahaده درصد

میریزین توی ظرفی گرم میشه بعد میکشین صورتتون؟ برای جوش فقط یا اصلاح صورتم استفاده میکنین؟برای موهای ...

ببین گلم من پوستم یا صورتم عین ماه میمونه به گفته دیگران البته بعدش من اصلاح صورتمو با اپلیدی استفاده میکنم اگه موها خیلی زیاد باشه با موم اره همون روش ک خودت گفتی سیبیلم زیاد باشه با موم بر میدارم من فقط بینیم منافذ باز داره جوش سر سیا داره ببنیمو بر میدارم 

یه عکس از موم عربی که گفتین میزارین لطفا؟ از کجا بخریم؟

همون وسایل ارایش فروشی بگو موم‌عربی میخام مهم‌نیس عکسش برا چته بگو‌موم عربی بده بعدش طریقه استفادش تو‌گوگل تصویریشم داره