2137
2106

دلم عکس غذا می‌خواد😕

🤭 اگه کتاب و فیلم و سریال تخیلی خوب سراغ دارین بهم معرفی کنین مرسی از شما 😘❤🌺 اگه می‌خوایی منو قانع کنی لطفا بدون اعتقادات مذهبی و توهین قانعم کن😗

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرم آرزومه😍لطفا برای ظهور آقا امام زمان (ع) یه صلوات بفرستید🤗و لطفا یه صلواتم برای اونایی که در حسرت بچه هستن بفرستید که خدای بزرگ سال دیگه یه بچه ی سالم و صالح بزاره بغلشون🙏🙏🙏🤲🤲🤲❤🧡💛😚😚😚مچکرم
2166

زیتون پرورده 

بچه ها شما چطور می خورید ؟؟؟ هرکاری میکنم خس میکنم بوی گند میده .. آخرش خراب میشه می ندازمش الکی خریدمش  

امروز به چای کیسه ای گفتم « تی بَگ » و یک قدم به مهاجرت نزدیک تر شدم   .. تو برای مهاجرتت چه تلاشی کردی؟  

فقط 26 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکرم آرزومه😍لطفا برای ظهور آقا امام زمان (ع) یه صلوات بفرستید🤗و لطفا یه صلواتم برای اونایی که در حسرت بچه هستن بفرستید که خدای بزرگ سال دیگه یه بچه ی سالم و صالح بزاره بغلشون🙏🙏🙏🤲🤲🤲❤🧡💛😚😚😚مچکرم
2050

من تاوقتی نتونم غذارودانلودکنم، تحت تاثیرتکنولوژی قرارنمیگیرم  روسنگ قبرم بنویسین: ازحرص حرفایی ک میتونست وسط دعوابزنه ولی نزد، بعدایادش اومد مرد  خوابالوبودن جـــزئی ازشخصیــت منـــه #دختــــرخاصــــــه__چون خـــداخواستـه@aftabb_gardoonلینک کانالمه عضوشید

عکس نمیگیگیرم من

حکایت ما و این زندگی ، حکایت “انگشت کوچیکه پای من” و پایه ی مبله ، درسته زندگی در مسیری که داریم سنگ میندازه  جلوی راهمون سبز میشه و سعی بر این داره ک به پامون بپیچه ....  به اختصار اینو میخام بگم که مثل انگشت کوچیکه پات  غد باش با هر زخمی ک زندگی بت میزنه درداتو بکش اما زود ب خودت بیا ثابت کن ک نمیتونه جلو روت وایسته و تو با هر زخم قوی تر از دیروزتی شاعر میفرماید چیزی که نکشتت قویترت میکنه!
2183

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊

دوستانی ک هوس پیتزاکردن شرمنده😁

من تاوقتی نتونم غذارودانلودکنم، تحت تاثیرتکنولوژی قرارنمیگیرم  روسنگ قبرم بنویسین: ازحرص حرفایی ک میتونست وسط دعوابزنه ولی نزد، بعدایادش اومد مرد  خوابالوبودن جـــزئی ازشخصیــت منـــه #دختــــرخاصــــــه__چون خـــداخواستـه@aftabb_gardoonلینک کانالمه عضوشید
دوستانی ک هوس پیتزاکردن شرمنده😁

😭😭😭😭😭😭😭

🤭 اگه کتاب و فیلم و سریال تخیلی خوب سراغ دارین بهم معرفی کنین مرسی از شما 😘❤🌺 اگه می‌خوایی منو قانع کنی لطفا بدون اعتقادات مذهبی و توهین قانعم کن😗
2191