2726
عنوان

میخام استرازنکا بزنم. شوهرم میگه سینوفارم.شما بگید کدومو بزنم

| مشاهده متن کامل بحث + 1047 بازدید | 69 پست
عزیزمی خداروشکر😍❤️

فدات بشم مهربونم 😍❤❤

نباید تو دنیایی که: “چایی سبز بعد از جوشوندن زرده و چایی سیاه قرمز، ۷ تیر ۶ تا تیر داره، کولر گازی با برق کار میکنه و اَره برقی با بنزین، خواجه کرمانی شیرازیه و صائب تبریزی اصفهانیه و ستار همدانی تبریزی، ۳ تفنگ دار ۴ نفرن، عطاری ها عطر ندارن و قهوه خونه ها قهوه نمیفروشن، هزارپا ۶۰ تا پا داره، اچار فرانسه مال انگلیسه، با قاشق چای خوری چایی نمیخورن، جعبه سیاه هواپیما نارنجیه، ۵۱ بر ۱۷ بخش پذیره” به کسی اعتماد کنی.                                                          (زندگی برای من قشنگه! خیلی چیزای دیگه توش هست که من دلم میخواد ببینم.. میخوام بمونم ببینم ظلم تا چه حد پیش میره! میخوام بمونم و ببینم آدم تا چه اندازه قوه ستم کشیدن داره؟ میخوام بمونم و تموم رنگ‌های رنگین کمون دروغ رو ببینم! میخوام بمونم و بنویسم..میخوام مردمو بشناسم..تو خیال میکنی شناختن آدمای خوب و بد خودش کم کیف داره؟گمون میکنی دیدن طبیعت و لذت بردن از طبیعت تموم شدنیه؟) 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من استرا زدم بعد دوز اول باردار شدم گفتن دوز دوم و امن کامل نیست نزن واسه جنین بهترین تو ایران سینوف ...

خب شما باید حلوگیری میکردی حامله نشی. تا واکسینه شی. پس الکی میگن زیر پنجاه بزنن نابارور میشن. نمونه اش شما

من استرا زدم ۲۷ سالمم هست ولی تا ۳ روز فقط لرز و بی حاای داشتم که با استراحت خوب شد اصلانم پشیمون نی ...

امروز میرم بزنم. فقط از ترسه غلظت خون میترسم. من نمیدونم غلظت دارم یا نه. علایم غلظت چیه

2728

ما استرا زدیم و راضی هستیم ایمنیش خوبه 

من خانوم هستم💃💃💃 از بس منو ترکوندن این نی نی یارا 😡😡الان دیگه به اسمه شوهرشون اومدم ببینم بازم جرات دارن منو بترکونن 🤔🤔🤔9تا سیمکارت و ایمیل به باد دادم از 95تا الان 
کجا استرا زدین مگه هست به منم بگین برم بزنم

ببین برو برنامه بلد رو نصب کن. بری توش اون بالا زده مراکز, واکسیناسیون. بعد نوع واکسنو انتخاب کن. هرچی مرکز هست ک استرازنکا داره میارت برات. تهران هسی؟ 

قلیون و اینا میکشید شما؟ 

نه 

من خانوم هستم💃💃💃 از بس منو ترکوندن این نی نی یارا 😡😡الان دیگه به اسمه شوهرشون اومدم ببینم بازم جرات دارن منو بترکونن 🤔🤔🤔9تا سیمکارت و ایمیل به باد دادم از 95تا الان 
من کم و بیش میکشم. میگم نکنه غلظت خون دارم. من خودم صد درصدی استرا دوس دارم بزنم. شوهرمم راضی شد. ام ...

اینجا که همه بیسوادن. تو خوده مرکز بگو چون قلیون میکشم چیکار کنم 

غلظت استرا خیلی محدود و نادره 

همهههه زدن  بعد تو‌دنبال اینی کدومو بزنم 😂 سینوفارم زدیم ما  هممون

لابد شرایط زدنه واکسنو نداشتم دیگ. همه کجا زدن؟؟؟؟؟ اخبار نمیبینید انگار فعلا 84 میلیون دز تزریق شده. نصف مردم تقریبا نزدن. 

اینجا که همه بیسوادن. تو خوده مرکز بگو چون قلیون میکشم چیکار کنم  غلظت استرا خیلی محدود و نادر ...

خودم بابام اون اوایل استرا زد. ب مامانم اسنا استرا نرسید دیگ. برم امروز استرا بزنم. ب امید خدا 

2706