2726
اه حالم به هم میخوره ازهمه چی کم میزاره که چی باشگاه میرم 

منم خیلی غرغر میکردم اولا ولی دیدم خوب منم با دوستام وقت میذارم بذا اونم ی تایمی با دوستاش خوش باشه 

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم خیلی غرغر میکردم اولا ولی دیدم خوب منم با دوستام وقت میذارم بذا اونم ی تایمی با دوستاش خوش باشه& ...

بابا دیگهذچقداخه ده ساله من تو زندگیشم باشگاه باشگاه مثلا مهمون خونمونه دوستاش میزنگن جلو مهمون پامیشه میره یا یکیو دعوت کردیم میان میگن یه ساعته نشستیم این کجاس میگم باشگاه میگن مگه نمیدونس مهمون میاد خو نمیرف یبارانقددیراومد سفره انداختم من سرسفره فقط اشک میریختم

بابا دیگهذچقداخه ده ساله من تو زندگیشم باشگاه باشگاه مثلا مهمون خونمونه دوستاش میزنگن جلو مهمون پامی ...

ن دیگه اینجوری افراطیه واقعا 

ی بار بشینین درست حسابی صحبت کنین راجع بهش

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁                                    
2728
ن دیگه اینجوری افراطیه واقعا  ی بار بشینین درست حسابی صحبت کنین راجع بهش

خیلی صحبت میکنم حتی قبل اومدن مهمون میگم فردا برنامه نچینا اما باز کارخودشو میکنه حتی کرونا که باشگا تعطیل بود این کلیدو گرفتهربود دوسه نفرازجمله داداشم میرفتن

خیلی صحبت میکنم حتی قبل اومدن مهمون میگم فردا برنامه نچینا اما باز کارخودشو میکنه حتی کرونا که باشگا ...

خدا صبرت بده اجی

یباررفتیم مشهددیگه زهرمون شد هی گف بسه بریم من باشگام موند بنگاه موند یبارنمیگفتا مغازم موند

مگه خودش بنگاهی نیس؟

شغلش چیز دیگس میره اونجا چیکا؟

دقیقا ...وقتی خنده و تفریحش . درد و دل کردنش . مشورت خواستنهاش . همه چیزش با اوناست . پس میشه هوو دی ...

اوهوم درکت میکنم

برا منکه میپرسته

زود زود دعوتشون میکنه و کلی براشون خرج میکنه،اونام فقط میگن و میخندن

آخه مگه آدم با برادر خودش پچ پچ میکنه؟کنار هم میشینن پچ پچ حرف میزنن...بعدم با دوستاش خوشه

اه

2706