2733
2734

سلام من دو ماه و ۱۰روز پیش نزدیکی داشتم. به صورت طبیعی جلوگیری کردیم. من یه ساعت بعدش پریود شدم چون‌ تو تایم پریودم نزدیکی داشتم ولی از اون بی اطلاع بودم. برای احتیاط قرص اورژانسی هم برای اولین بار خوردم که باعث شد خون پریودم همون روز قطع بشه. ولی سه روز بعدش دوباره شروع شد. اولش خونش مشکی بود ولی بعدش اوکی شد. دو هفته بعدش بی بی چک هم زدم منفی شد. 

الان این ماه پریود نشدم و و یک هفتس زیر شکمم درد میکنه. میدونم که تا تست ندم فایده ای نداره ولی بگین حامله ام یا خیر؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

نیستی

قرص اورژانسی بهم میریزه پیریودی رو تا ۲  ۳ ماه 

خواهشا الکی هرچی میشه الکی نخورید

فقط سالی ۲بارمیشه خورد

یه فاتحه به روح برادر۲۲سالم میفرستی🤍🖤 باحیوانات بدباشی باهات بدم👎☠️
نیستی قرص اورژانسی بهم میریزه پیریودی رو تا ۲  ۳ ماه  خواهشا الکی هرچی میشه الکی نخورید ...

میگم که برای اولین بار خوردم:)

اینم بگم کع بعدش شست و شو دادم یه عالمه ولی نمیدونم چرا شکمم درد میکنه🙂

2738
میگم که برای اولین بار خوردم:) اینم بگم کع بعدش شست و شو دادم یه عالمه ولی نمیدونم چرا شکمم درد میک ...

منم جهت اطلاع گفتم حواست باشه

یه فاتحه به روح برادر۲۲سالم میفرستی🤍🖤 باحیوانات بدباشی باهات بدم👎☠️
میگم که برای اولین بار خوردم:) اینم بگم کع بعدش شست و شو دادم یه عالمه ولی نمیدونم چرا شکمم درد میک ...

سلام منم چهار روز پیش نزدیکی داشتم و بعدش اب منی ریخت... بعد چندساعت ال دی خوردم هر دوازده ساعت چهار عدد قرص میخورم الان چهار روزه دارم از ال دی استفاده میکنم بنظرت حامله میشم؟ 

سلام منم چهار روز پیش نزدیکی داشتم و بعدش اب منی ریخت... بعد چندساعت ال دی خوردم هر دوازده ساعت چهار ...

من مه خودم زیاد اطلاعات ندارم ولی فکر نمیکنم🙂

حالا برای اطمینان خاطر بی بی چک بزن. ولی لعنت به این بی بی چک که انقدر ادم قبلش استرس میگیره که نتیجش چیه

من مه خودم زیاد اطلاعات ندارم ولی فکر نمیکنم🙂 حالا برای اطمینان خاطر بی بی چک بزن. ولی لعنت به این ...

خداروشکر کاش یکی باشه اگه اطلاعات داره بهم بگه.. اره باید شیش روز از نزدیکی بگذره تا بی بی چک استفاده کنم ایشالا دوروز دیگه خیلی استرس دارم برای نتیجش

خداروشکر کاش یکی باشه اگه اطلاعات داره بهم بگه.. اره باید شیش روز از نزدیکی بگذره تا بی بی چک استفاد ...

کلا بی بی چک همینه:)

ادم استرس میکشه هزار بار قبلش 

ولی مطمعن باش که چیزی نیس 

2706