2237
2217
عنوان

نی‌نی‌یار

338 بازدید | 39 پست

نی‌نی‌یار کاربر @mahdi1397 چرا تعلیق شد؟؟؟

لطفا لطفا برش گردونید ممنون🙏

@نی_نی_یار_5    

@نی_نی_یار_شب    

@نی_نی_یار_3    

گر تو تویي و من منم،خوب تو تویي و من منم  

ای وااای برای چی ؟ تعلیق شد     

@نی_نی_یار3

@نی_نی_یار_شب     ببخشید چرا تعلیق شده؟؟.

مخلوقات عجیبی هستیم .....                                             برای گناهان خودمان وکیل هستیم ....! و برای اشتباه دیگران قاضی ....

اگه تو روز همش خسته‌ای، کربوهیدرات کم می‌خوری. ما کربوهیدرات غذات رو برات می‌شماریم تا بتونی انرژی روزت رو تامین کنی!

2240
ای وااای برای چی ؟ تعلیق شد       @نی_نی_یار3 @نی_نی_یار_شب     ببخش ...

@نی_نی_یار_5  

@نی_نی_یار_3  

میشه لطفاً جواب بدید  

مخلوقات عجیبی هستیم .....                                             برای گناهان خودمان وکیل هستیم ....! و برای اشتباه دیگران قاضی ....
تذکر زیاد داشتن داخل تاپیک اقا کاربر خانم تگ کردن برگشت کاربری با من نیست لطفا با تماس با ما صحبت ک ...

هعی...  

تذکر زیاد داشتن داخل تاپیک اقا کاربر خانم تگ کردن برگشت کاربری با من نیست لطفا با تماس با ما صحبت ک ...

هیچ راهی وجود نداره برای برگشتش؟!

با افتخار یه دختر چادری ام😄✌️یه دختر آبی💙 #پروازی_ام 👐✌️از جنس پاییز و مهر و مهربونی😉❣️عاشق کتاب و شعر و آهنگ...🎼💫احساساتی و لجباز🌌شنبلیله سارا😍 تابونک خواهریم👀💔دختری که عاشق خرید و بارونه🍃🍁😁کمی بداخلاق و مغرور✌️👸عشششققق دوستاش😍😂کاراته کار و گیتاریست...😎💙
2050

@ylda917    تو شماره نازنین و داری؟

@meh_rak      بیا نی نی یار جواب داده

با افتخار یه دختر چادری ام😄✌️یه دختر آبی💙 #پروازی_ام 👐✌️از جنس پاییز و مهر و مهربونی😉❣️عاشق کتاب و شعر و آهنگ...🎼💫احساساتی و لجباز🌌شنبلیله سارا😍 تابونک خواهریم👀💔دختری که عاشق خرید و بارونه🍃🍁😁کمی بداخلاق و مغرور✌️👸عشششققق دوستاش😍😂کاراته کار و گیتاریست...😎💙
@ylda917    تو شماره نازنین و داری؟ @meh_rak      بیا نی نی یار جواب د ...

کجا رفته چرا🥀🥀🥀🥀🥀

نه نه نه 😭😭😭😭😭😭

/:اٰرِح حٰجیح مَع حَموٌن دٌختـَرِح لاٰشیِح مَضلوٌم نَماٰعَم/:
2233
حالت خوب شد مگه ؟  یعنی سرکار بودیم ؟ 😏 گفته بودن حالت خوب نیست بیهوشی !  چقدر به این ...

اسکولمون کرده بودن...همتا درگیر کارای عقدش بوده

اکانتو داده بود ب دوستش

اونم اینجوری ب نا گفته

کجا رفته چرا🥀🥀🥀🥀🥀 نه نه نه 😭😭😭😭😭😭

تعلیقش کردن با ی اکانت جدید اومد

2241