2737
2734

عمل خوب نیس

واسه پروفم که شما کاربرا گزارش زدین  .واسه امضامم که نی نی یارجان اخطار دادن ،دیگه چه دلخووووشی میمونه برام عرررررررر بازم شراره موهارو دیوونه کرده مامانش دلاشو عروسکی شونه کرده🚶🏿‍♀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
چطور...مگه راه دیگه ای هم داره

نمیدونم ولی عمل بدتر میکنه

خداکنه راه بهتری پیداشه

واسه پروفم که شما کاربرا گزارش زدین  .واسه امضامم که نی نی یارجان اخطار دادن ،دیگه چه دلخووووشی میمونه برام عرررررررر بازم شراره موهارو دیوونه کرده مامانش دلاشو عروسکی شونه کرده🚶🏿‍♀
متوجه نمیشم...آخه مگه شما دیدین عوارض داشته باشه...دکترا که میگن برطرف میشه

بله خیلی دیدم یا کلا همون دوسه تا اسپرم نابود شده بعدعمل یا بیضه آب آورده یا دوباره یکی دوسال بعد مشکل برگشته و....

2738
قوریجون 2ساله اقدامیم نتیجه نگرفتیم 1ساله متوجه شدیم واریکاسل داره.یه ساله با دارو خوب نشده

فک کنم واریکوسل اون خفیف هستش..در موارد حاد بیضه سمت چپ خیلی بزرگ میشه...خود شما چی ندارین

2706