2737
2734
عنوان

کیا خواب امام زمان رو دیدن؟یا بقیه ائمه

| مشاهده متن کامل بحث + 5102 بازدید | 49 پست
روزی که بیاد تمام کار و کاسبی همین رفیقمون معارفه و رده بالاتر یا پایینتر سکه میشه.سرشو می کنند زیر ...

عزیز من ادب داشته باش،حق نداری بی احترامی بکنی،امام زمان خودش میدونه که کی خوبه کی بد،اون فرد من و امین خودش دونست و به خاطر اسرار من گفت،قرار نیست به خاطر اینکه من نتونستم جلو خودم و بگیرم و این حرف و گفتم به ایشون تهمتی زده بشه،اصلا آدم اشتباه میکنه تو نی نی سایت حرف میزنه 

لطفا برای شادی روح مادربزرگ مهربونم صلوات بفرستید،۱۴۰۰/۶/۱۸رفتش پیش خدا.فقر چیزی را نداشتن است اما آن چیز پول نیست،طلا و غذا نیست،فقر گرسنگی نیست،فقر همان گرد و خاکی است که بر کتاب های به فروش نرفته کتاب فروشی می نشیند،فقر پوست موزی است که از پنجره یک ماشین به خیابان انداخته می شود،فقر شب را بی غذا سر کردن نیست،فقر روز را بدون اندیشه به سر بردن است       دوستان من قبلا خواننده خاموش بودم😅 هر کسی یه نظری داره پس بیاید به نظرات هم احترام بزاریم،باتچکر🌹دلگیرم از جماعت نی نی سایتی👩‍🦯👩‍🦯           
عزیز من ادب داشته باش،حق نداری بی احترامی بکنی،امام زمان خودش میدونه که کی خوبه کی بد،اون فرد من و ا ...

دوست عزیزم من با حرف اون کاربر مخالفم

ولی این روهم بدون حدیث داریم تعیین کنندگان وقت ظهور کذابند 

خود حضرت هم از زمان دقیق ظهور اطلاعی ندارند

خیلی دلم دختر میخواد ی صلوات مهمونم کن خدا بهم دختر زیبا ،باهوش،سالم وصبور بده...(خداجونم هرکی در حق من صلوات میفرسته رو عاقبت بخیر کن😘😍)                   

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم خواب امام زمان رو دیدم ....دیدم تو یه شهر که جنگ زده بود هستم وهمش در حال فرار از این خیابان به اون خیابان هستم که یهو دیدم یه اقایی که قدوقامت بلندی داشت وداشت عربی حرف میزد رو دیدم به من گفت از تین مسیر برو به شهرت میرسی گفتم میترسم گم بشم انگشترش رو دراورد داد دستم بعد اینگه رفت انگشتره رو نگاه کردم دیدم روش نوشته یا مهدی  

منم خواب امام زمان رو دیدم ....دیدم تو یه شهر که جنگ زده بود هستم وهمش در حال فرار از این خیابان به ...

وااااای چه خوابی😍

خیلی دلم دختر میخواد ی صلوات مهمونم کن خدا بهم دختر زیبا ،باهوش،سالم وصبور بده...(خداجونم هرکی در حق من صلوات میفرسته رو عاقبت بخیر کن😘😍)                   
2731
دوست عزیزم من با حرف اون کاربر مخالفم ولی این روهم بدون حدیث داریم تعیین کنندگان وقت ظهور کذابند&nb ...

نه ببین عزیزم اون فرد هم به من نگفت که دقیقش کی هست گفت نزدیکه و دیگه چیزی ازم نپرس،من خودم تقریبی گفتم ۱۰ سال و هی از زیر زبونشون حرف میکشیدم،هی توی لفافه حرف میزدن و اصلاا مستقیم چیزی نمی‌گفتن و جوری بودش که انگار دوست نداره راجبش باهام بحث بکنه منم زیاد چیزی حالیم نشدن ولی این و فهمیدم که نزدیکه،شاید هم غلط باشه حرفم

لطفا برای شادی روح مادربزرگ مهربونم صلوات بفرستید،۱۴۰۰/۶/۱۸رفتش پیش خدا.فقر چیزی را نداشتن است اما آن چیز پول نیست،طلا و غذا نیست،فقر گرسنگی نیست،فقر همان گرد و خاکی است که بر کتاب های به فروش نرفته کتاب فروشی می نشیند،فقر پوست موزی است که از پنجره یک ماشین به خیابان انداخته می شود،فقر شب را بی غذا سر کردن نیست،فقر روز را بدون اندیشه به سر بردن است       دوستان من قبلا خواننده خاموش بودم😅 هر کسی یه نظری داره پس بیاید به نظرات هم احترام بزاریم،باتچکر🌹دلگیرم از جماعت نی نی سایتی👩‍🦯👩‍🦯           
وااااای چه خوابی😍

یه خوابی هم قبلا ازشون دیده بودم که سرتاپا نور بود فقط صورت مبارکش معلوم بود سلام کردم جوابم رو دادن ....الان هر موقع سلام میدم انگاربه یه ادمی که روبروم وایستاده سلام دادم در این حد نزدیک یدونم وجودشون رو .....واین رو هم اضافه کنم من ادم بسیار معتقدی نیستم یعنی خیلی گناهکارم 

من خواب دیدم رفتم سر مزار حضرت زهرا سلام اله علیها

ی جای خلوت و دور ضریح با نی پوشونده شده بود

من ازشون کربلا خواستم

و بعد دوسال پشت سرهم رفتم کربلا

2738

ی بار هم خواب دیدم تو ی شهر غریب راه رو گم کرده بودم و بسیار گرسنه بودم .به یکباره ی نفر که ندیدمشون به من ی لقمه کوکو سبزی داد و گفت نگران نباش این سرزمین حضرت زهرا ست تو خواب فهمیدم اون لقمه هم خانم داده بود

ی بار دیگه برای حاجتی به خانم متوسل شدم خواب دیدم که ایشون به من پیغام دادند که گره کار شما در نجف به دست همسرم باز میشه 

و من چند ماه بعدش رفتم نجف و مشگل حل شد

ی بار دیگه برای حاجتی به خانم متوسل شدم خواب دیدم که ایشون به من پیغام دادند که گره کار شما در نجف ب ...

خوش به حالتون .حتما دل صافی دارین برام دعا کنید گره از زندگیم باز شه ممنون میشم 

چندسال پیش یه مشگل خیلی بزرگ داشتم نصفه شب رفتم قران خوندم و گریه کردم تو سرما تو راه پله .اومدم بخوابم تو خواب و بیداری یه اقای سبز پوش اومد نشست کنارم متکامو گرفت تکون داد گفت لالا....از فرداش مشکلم که خیلی بزرگ بود مسئله آبرو بود کلا محو شد.قربونش برم نمیدونم کدوم امام بود .

عشق زبان و ورزش و خانواده  
اتفاقا یکی از افرادی که اهل معارفه به من گفته کمتر از ۱۰ سال دیگه امام زمان میان،حالا صحتش و نمیدونم

یعنی چی؟ 😮

السلام علیک یا امیرالمومنین ❤️ سلام آقاجونم سلام مهربون ترینم سلام عزیزترینم ❤️ سلام بابای امام حسن ❤️ سلام بابای زینب پرافتخار ❤️ سلام عزیزی که سادات به فرزندش بودن افتخار میکنن ❤️ چی میشد منم بچت بودم و بهت میگفتم بابا علی و شما هم میگفتی جانم دخترم ❤️ پر اشتباهم آقاجون ولی از همین شب میلادت قول میدم تلاش کنم که فردای مرگم با تاسف نامه عملمو نخوونی شما هم قول بده بیای دیدن کسی که عاشقت بود ولی بد بود و به عشقت میخواد تلاش کنه 🌱🥺 اینو نوشتم آقاجونم که یادم نره چه قولی دادم پس یاعلی مدد ❤️🌱 یاعلی گفتیم و عشق آغاز شد ... به تاریخ ۱۴ بهمن ۱۴۰۱ به امیدخدا ❤️❤️❤️ میشه برام دعا کنید لطفا 🙏🏻❤️ با افتخار شیعه‌ی علی بن ابی طالب هستم ‌. مردی که پدر یتیمان فاطمه دختر پیامبر بود . امروز  علی نیست ولی پسرش جگرگوشه‌ی فاطمه ، مرهم جگر پاره پاره حسن ، منتقم خون پاک حسین ، منتقم اسارت عمه جانش زینب ، شمشیر در غلاف سجاد در کربلا ، امید شب و روز باقر ، تمام وجود صادق ، همنشین تنهایی های کاظم ، آشنای غربت رضا ، غصه دار تنهایی جواد ، خورشید شب های هادی و شنیدنی ترین سکوت حسن زنده است . او هست او می آید و هیچ کس جلودار پسر فاطمه و علی نیست ❤️ بیا ای پسر شاه نجف که جان ناقابلم به فدات 🌱🌱🌱❤️
2706