2726
عنوان

یاد گرفتن قران کلاس اول

155 بازدید | 10 پست

کیا بچه کلاس اول دارن ؟؟من بچم تو حفظ قران ضعیفه . امسال چنتا سوره باید حفظ شن؟ ..از دیروز دارم والعصر و باهاش کار میکنم یاد نمیگیره .. مثلا( ان) اول ایه دوم و به هیچ عنوان تو ذهنش نمیره .. باید چیکار کنم .چطور باهاش کار کنم .. کلیپ این سوره رو هم دادم گوش داده ولی بازم انگار نه انگار ..

از وقتی میره تو رخت خواب تا زمانی که خوابش ببره براش‌اون سوره رو پلی کنید.ناخودآگاه تو حافظش میمونه

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
اخه چرا ؟؟؟ بعد واسه سالای بعد به مشکل میخوریم 

من نه درسمم عالی بود اما هیچ وقت نتونستم قران حفظ کنم

من یک enfp ام  کاربری چهارممه  زبان انگلیسی هر کسی سوال داشت بپرسه جواب میدم
کلاس اوله دخترتون ؟؟چه سوره هایی حفظه ؟

بله 

کوثر حمد توحید آیه الکرسی  عصر ناس هم نصفه 

❤بخاطر نعمت سلامتی است که زنده ام❤ خدایا سپاسگزارم 🙏🌹خدایا سپاسگزارم 🙏🌹 خدایا سپاسگزارم 🌹🙏
حتما از فردا واسش میذارم .. اخه خیلی باهاش تمرین کردم .. نگرانم کرده

اوایلشه.طبیعیه

دختر من ۷ سالشه،از سه سال و نیمگی باهاش کار میکردیم.الان حافظ جز های ۳۰ تا ۵ هست

تا افتاد رو غلطک طول کشید،ولی وقتی استارتش زده شد زود زود حفظ میکرد

❌نفر دومی هستم که صاحب‌این کاربریه❌    رضوانه هستم      سکوت در اثر بستن دهان نیست،                                 در اثر باز کردن فکر است،                                               هر چه فکر بازتر ، سکوت بیشتر،هرچه فکر بسته تر، دهان بازتر...!

حفظ شعر و قران تو کلاس اول اجبار نیست ولی میگن حفظ بشن بهتره 

منم برای پسرم مشکل داشتم حتی کلیپ هم میذاشتم زیاد تاثیری نداشت تا اینکه با صدای خودم خوندم و ضبط کردم و گذاشتم پخش بشه 

راحت حفظ کرد 😊