2703
2553
عنوان

طرز چسب زدن به بینی رو کی بلده

96 بازدید | 7 پست

بچه ها من اون قسمت یو که طولی میزنن به بینی رو هرچقدر میزنم چروک میشه جور در نمیاد چیکار کنم فیلماشم میبینم حتی

خواهش میکنم برای حاجت دلم صلوات بفرستین

من چسب و بلند برمیدارم اول از بالا میچسبونم هر دو طرف و بعد اضافه ی چسب و تو نوک بینی جمع میکنم قیچی میکنم .صاف در میاد 

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
اخه چروک در میاد همش

صاف از بالا بیا تا پایین دستتم بکش روش یک دست میشه،پایینش و با دقت جمع کنی چروک نمیشه

نویسنده ها عشق را بزک کرده اند، زشت و زیبا کرده اند،به ان صورت داده اند. هوگو میگوید:بسیاری ادم ها اگر عشق را در داستان ها نخوانده بودند هرگز عاشق نمی شدند./ کاش میشد جایی در پس کوچه های این شهرِشلوغ تورا یافت…مثلا یک عصر دلنشنینِ بهاری، درکافه ای مشرف به رودخانه،هنگام خوردن قهوه ای تلخ چشم در چشم شویم../ یاالله احلامنا بین یدیک.. فحققنا   
هستی عکس بفرستم؟

هستم😁

2714