2703
2553
عنوان

با این فرد ازدواج میکنید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1044 بازدید | 66 پست
مرسی عزیزدلم اسکرنی گرفتم با احازه بوس بهت ممنون

خواهش میکنم راحت باش😍کاری نکردم

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

نه به هیچ وجه

مذهبی نمیخوام

الان که این امضام رو می‌نویسم ساعت ۵:۳۱ صبحه و به‌شدت ناراحت و غمگینم بابت یه موضوعی که می‌دونم چندوقت دیگه برام هیچ ارزشی نداره همیشه دوست دارم ناراحتیامو یه جا بنویسم که موقع خوشحالیام بیام نگاهش کنم از یه طرف خداروشکر می‌کنم که اون ناراحتی گذشته از یه طرف به خودم مغرور نمی‌شم و می‌دونم ناراحتیای بدتری تو راهه😆
🥰🥰🥰❤❤❤🌺🌺💗🌷

🏵️🌹🥀🌺💘💓🌿💖💝🎂

شیرازم تسلیت🖤ایرانم تسلیت💔مالک را گفتند، چگونه است که تو هیچ وقت راه را گم نمیکنی؟✨                                                             در پاسخ گفت : چون در فتنه ها چشم به انگشت اشاره ی علی دارم 💙 عزیزان درخواست دوستی ندید⛔⛔⛔⛔
2720

اگ خودت مذهبی هستی و یا طرفت خیلی گیر روت نیس،سنتم سن ازدواجه بنظرم قبول کن

درمان واژینیسموسسلام😊به مدت ۱۱ ماه واژینیسموس (ترس از نزدیکی)داشتم،هزار و یک راه رو رفتم درمان نشدم متاسفانه،اما بلاخره خدا نگاهی بهم انداخت و من با کانالhttps://t.me/vaginismusتو تلگرام اشنا شدم و بدون هیچ هزینه ای درمان شدم،مطمئنم عزیزانی که این مشکل رو دارن با کمک این کانال درمان میشن امکان نداره که درمان نشید، اصلا ناامید نشید 💞

اگه خودتون هم توی خانواده مذهبی بزرگ شدین یا نسبتا مذهبی و رفتارهای این دست افراد رو میشناسید و به نظر خودتون با مذهبیا مشکلی ندارین و اینکه اوشون هم در مورد شما سخت گیری نداشته باشن به نظر مورد مناسبی میاد. ولی حتما باید در مورد رابطه خودشون و مادرشون شناخت کافی به دست بیارین