2410
2553

اگه دخترا ترشیده بشن پسرا چی میشن ؟ 

کمکم کن یا رب 🥺 میخندم که دنیا به روم بخنده😀الّلهُمَّ صَلِّ عَلَی مُحَمَّد وَ آل مُحَمَّد وَ عَجّل فَرَجَهم🌼أللَّھُـمَ عَجِّلْ لِوَلیِڪْ ألْـفَـرَج به حق حضرت زینب سلام الله علیها🤲🕋

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

بستگی به معیارهات داره عزیزم .من هفته ی پیش یه خواستگار داشتم که از لحاظ اخلاق و رفتار و ایمان و همه چی حتی از معیارای منم بالاتر بود .خونه نداشت ولی یه ماشین پراید داشت و شغلشم خوب بود .یه مغازه ی بزرگم داشت و البته درامد خوبی داشت و توی یه اداره ای کار میکرد و حقوقش خوب بود .اصن اینکه هنوز خونه نداشت برام مهم نبود ولی فقط قیافه ش اصلا به دلم ننشست .بخاطر اینکه به دلم ننشست ردش کردم .ینی حتی ملاکم خونه داشتنش نبود ،ملاکم این بود که اول بپسندمش هر چند که همه ی ویژگیهای اخلاقیش خوب بود 

آدما فقط بخاطر حرفاشون مسئول نیستن ،بخاطر سکوت هاشونم مسئولن 
بستگی به معیارهات داره عزیزم .من هفته ی پیش یه خواستگار داشتم که از لحاظ اخلاق و رفتار و ایمان و همه ...

یا خدا فک کردم خانومین وگرنه از لفظ عزیزم استفاده نمیکردم 😑😑😑😑😑😑😑😑 آخه شما مردا تو این سایت چیکار میکنین

آدما فقط بخاطر حرفاشون مسئول نیستن ،بخاطر سکوت هاشونم مسئولن 
2720
😂😂🙌🏼

🤣

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
بستگی به معیارهات داره عزیزم .من هفته ی پیش یه خواستگار داشتم که از لحاظ اخلاق و رفتار و ایمان و همه ...

زیاد روو چهره حساس نباشید.زیبایی عادی میشه بعد مدتی