2737
2739
عنوان

خواستگار مو تو تور یهویی دیدم شاخ دراوردم زمین تا اسمون فرق داشت

| مشاهده متن کامل بحث + 12759 بازدید | 244 پست
شما دیگه جو شهر رو خوب مسلطی  به نظرت این نوع رفتار عادیه یا زیادی راحتن فکر میکنم فردا تو فا ...

نه عزیزم قم که هیچی این نوع رفتار تو هیچ شهر دیگه ای هم عادی نیست

و بروز این قبیل رفتارا از قمیا درصد غیر عادی بودنش از مردم شهر دیگه بیشتر هست مخصوصا که میگی خانوادهش مذهبی هستن

البته همونطور که خودتم میدونی صرف چادر سر کردن لااقل تو قم نشونه مذهبی بودن نیست

یا رب نظری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اخه من اومدم به دوستام تعریف کردن گفتن تو شغلهایی مثل پزشکی عادیه  ولی من خیلی غیریتیم ...

ما تو فامیلامون دو تا پزشک داریم که تو یکی دو سال اخیر ازدواج کردن......و اصلا اینطور نیستن

2738
ن دیگ این میخونده😂

😆

اگه امکانش هست بخون خوش حال میشم.  ریحانها هستم🤓بهم میگن نازنین بهاره🤗دلیل انتخاب نام کار بریم هم اینه😍از اون بچه درس خونام😉بیماری اضطراب دارم😪خانواده ام درکم نمیکنن و....🤧مثل همه مشکل دارم مالی و....🥺ولی امیدوارم😀انیدم به اینده است 👩‍🔬 برای همه چیزش برنامه دارم💪🏻تک و توک و تو ذهنم چیدم😃حتما امیدم منو نا امید نمیکنه😅و میتونم یه چشم کوری هم به اونایی که میگن نمیتونی و نمیشه و تو مثل فلان نیستی و...بگم😂💪🏻خوشحالم که به دنیا اومدم😉ودارم زندگی میکنم🙄تلاش میکنم🙄حالا با هر مشکلی که هست میسازم🤗🤗خدایااا شکرت برا همه چیز😘🌹💃در اخر اگه امضامو خوندی یه صلوات مهمونم کن و ریپ بزن منم برات بفرستم😃
حالا سرم خلوت بشه یه روز میام هم خودتو ببینم هم این دوتا بچه باهم بازی کنن 😅😅🤣🤣🤣🤣🥴🥴

😂قدمت رو دوختم

تشریف بیارین

اگه امکانش هست بخون خوش حال میشم.  ریحانها هستم🤓بهم میگن نازنین بهاره🤗دلیل انتخاب نام کار بریم هم اینه😍از اون بچه درس خونام😉بیماری اضطراب دارم😪خانواده ام درکم نمیکنن و....🤧مثل همه مشکل دارم مالی و....🥺ولی امیدوارم😀انیدم به اینده است 👩‍🔬 برای همه چیزش برنامه دارم💪🏻تک و توک و تو ذهنم چیدم😃حتما امیدم منو نا امید نمیکنه😅و میتونم یه چشم کوری هم به اونایی که میگن نمیتونی و نمیشه و تو مثل فلان نیستی و...بگم😂💪🏻خوشحالم که به دنیا اومدم😉ودارم زندگی میکنم🙄تلاش میکنم🙄حالا با هر مشکلی که هست میسازم🤗🤗خدایااا شکرت برا همه چیز😘🌹💃در اخر اگه امضامو خوندی یه صلوات مهمونم کن و ریپ بزن منم برات بفرستم😃
😂قدمت رو دوختم تشریف بیارین

فقط 25 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
دوست مهربونم میشه برای سلامتی پسرم یه صلوات مهمونم کنی🌹🌹تیکر تولد دو سالگی قلب مامانه😍😍انشالله خدا به حق آقا امام زمان به زودی دامن همه منتظرا ها رو سبز کنه 🙏🏻🙏 من ریختم در رگ تو شیره جان ❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان🌹این هم نفسی چه حس و حالی دارد🌹در پیکر من دو قلب دارد ضربان ❤                                                       
والا ما تو همکارای پزشکمون کمتر چنین چیزی می‌بینیم. کلا با همه گرم نمیگیرن و خیلی پرستیژشون حفظ میکن ...

همکاراتون جوان هستن این اقا 30 سالشه 

اون خانم ها هم که به نظر بچه های بیمارستان هستند و وسط بودن 

اونا هم جوان بودن شما نسل جدید اینطورن 

حالامیخوای چی جواب بدی

فکر کردم الان یهویی به خانواده ام بگم منصرف شدم جالب نیست 

این اقا هم همیشه تو ذهنش میمونه که من چرا یهویی عقب کشیدم

به مامانم گفتم اگر زنگ زدن برای هفته بعد یه قرار بزارن 

من باید بفهمم مادرش که کامل منو می شناخت چند بار عروسی همکارها با هم رفتیم نوع پوشش و رفتار من را دیده بود

پسرشم میشناخت چرا ما را به هم معرفی کرد

این همه اختلاف قطعا به جدایی ختم میشه 

میخوام بیشتر بررسی کنم 

2706