2737
2734
عنوان

خواستگار مو تو تور یهویی دیدم شاخ دراوردم زمین تا اسمون فرق داشت

| مشاهده متن کامل بحث + 12759 بازدید | 244 پست
به هر حال بیشتر فکر کنید به نظرم این تور اتفاقی و تصادفی نبوده حتما حکمتی توش بوده ک یهویی  دوس ...

اگه دلتون بهش هس ک  آشنایی  قبل از ازدواج رو بیشتر کنید تا بیشتر بشناسینش و به خدا توکل کن هر چی اون بخواد .

خدایا شکرت🙏

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

به هر حال بیشتر فکر کنید به نظرم این تور اتفاقی و تصادفی نبوده حتما حکمتی توش بوده ک یهویی  دوس ...

منم دارم به حکمتش فکر میکنم 

اما میگن بعد ازدواج که به زنش تعهد داره اینطور برخورد نمیکنه الان مجرده ازاده

2731
اگه دلتون بهش هس ک  آشنایی  قبل از ازدواج رو بیشتر کنید تا بیشتر بشناسینش و به خدا توکل کن ...

من شکر خدا چهره ام بد نیست خانواده امم سرشناسن 

خواستگار خوب چند تا داشتم ولی اصلا به دلم نمی نشستن رغبت نمیکردم جلسات رو ادامه بدهم اما این اقا نمیدونم شاید با خانم ها زیاد در ارتباطه یا من از ذاتش خوشم امده بود که داشتم بهش فکر میکردم

عزیزم عرف تورهای طبیعت گردی به همین صورته. یعنی وقتی برمیگردی، تمام اون قضایا فراموش میشه و فقط میخا ...

با رقصش مشکل ندارم بلاخره مرد هست میخواستن شاد باشن 

ولی اینکه به همه دست میزد مثلا اون خانم که حالش بد شد رو بغل کرد برد پایین یا با دختره که فقط یک تیشرت تنش بود دست به دست میرقصید 

یا قلیون میکشید 

نگرانم انتظار داشته باشه منم اونقدر راحت باشم ولی خودمم نمیتونم بپذیرم اگر ازدواج کنم شوهرم با همه خانم ها راحت باشه

از این حرفت معلوم شد مثل من قمی هستی😁😁

شما دیگه جو شهر رو خوب مسلطی 

به نظرت این نوع رفتار عادیه یا زیادی راحتن

فکر میکنم فردا تو فامیل ما هم بخواد با همه اینقدر راحت باشه چکار کنم 

2738

عزیزم کاملا مشخصه ک تفاهم فکری و فرهنگی ندارید.مشکل کوچیکیم نیس ک بشه بعد ازدواج چشم پوشی کرد.ضمن اینک بعد ازدواج راحت تر برخورد میکنه بااین مسائل و خجالتیم نداره بابتش.

بنظرم تجدید نظر کن تو انتخابت چون مسئله ای نیس ک بشه ب راحتی ونار بیای باهاش.این تازه یک چشمه ش بود!!!

ندانم گرا....
دوستان ممنون که امدید نظری داشتید بنویسید . بعد هم گزارش بزنید که تاپیک حذف بشه 

درخواست گزارش باعث تعلیق کاربریتون میشه

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
به چه صورت میشه تاپیک رو حذف کرد ؟  شاید کسی از بچه های اون تور تو اینجا باشه

باید به نینی یار حذف تاپیک بگید

سلام امکان حذف تمام تاپیک ها نیست.لطفا برای حذف تاپیک های خصوصی در روزهای زوج، لینک تاپیک رو به پی وی niniyar_1@  ارسال کنید
2706