2737
2734
عنوان

بیایید اسم بدید (حاجتداران....

241 بازدید | 51 پست

اسماتونو بدید سرنماز های پنچ گانم دعاتووون کنم 

موقع اسم دادن نیت کنید

، (حتما اسم بدید 

اسم.کاربری#     قبول نیس بعضیاش سخته *اگ خواستید هم نیتتونو بگید )

جوابتونو نمیتونم بدم شرمنده . 

ولی لایککتون کردم درهرزمان یعنی دعاتون کردم اون لحظه دوستان 💛

بچمودعاکن زردی داره خوب شه اسمش رادمهر

انشالله حاجت رواشی 

خواب امام زمانودیدم ده سال پیش تاکیدکردک یارای من چادرین اینوبروبه همه زنابگومن خودم سعادتشوندارم اماگفتم وظیموانجام داده باشم وحرف ایشونویه جای عمومی بذارم ک ببینن خانوما...........https://harfeto.timefriend.net/16484834867011 اگه راضی هستی برای سلامتی بچم یه صلوات بفرست مرسی💖

میشه دعاکنی ان شاءالله میناوبچش سالم وسلامت وزنده باشن ان شاءالله 

میشه دعاکنی ان شاءالله مائده استخدام شه😭

به نیتت آیت للکرسی میخونم 

میشه برای آرامشم صلوات بفرستی🌸☘🍃 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

برای تمامی دوستانی که منتظر فرزند سالم و صالح هستن❤🙏

لطفا یادتون نرهههه

واسہ شادی روح همسنگرهاے همسرمـ یہ صلواتـ میفرسے آبجے؟❤🙏به شہادتـ رسیدڹ💔یادموڹ نره امنیتـ اتفاقے نیستـ..توسل به آقا ابالفضل رو فراموش نکنید😊من ازشون خیلی چیزها گرفتم من جمله همسر باتقوا و عالی😍😁...میشه برای اینکه حس شیرین مادری رو بچشم برام صلوات بفرسید؟🌹منم یادتون میکنم حتماا❤...مڹ عاشقـانہ رهبرمـ رو دوستـ دارمـ و بہ وجودشوڹ افتخار میڪنمـ(امامـ خامنہ اے❤)در ره ولایت باید سر داد🌹💪سربازے رو از ذوالفقار علے یاد بگیریمـ(شہید حاج قاسم سلیمانے)😊!! چشمـ دشمنانشوڹ ڪـــوووور👈آمد تا بگیرد از علے نقطہ ضعفے بیچاره ندانستـ ڪہ علے نقطہ ندارد😊!.... هرچی دارم ازاین دنیا از لطف و کرم شماست آقا ابالفضل ع...میدونم بازم حاجت دلم رو میدید سیدی❤👈فرزند سالم و صالح ان شاءالله🙏 مجنـــــوڹ العبــــــاس ام😍🙋 ڪربلا بہشتـ مڹ در زمینہ 😍😢!دلخوشمـ تو دلتنگے هامـ ڪہ آسمـاڹ خانہ مڹ و حرمـ تـ❤ـو یکیستـ😢💖..

اسمم نازنین..واسه اینک ب حاجت تو دلم برسم 😔❤..

میشه هر کی امضام رو دید واسه رسیدن ب حاجت دلم ۵ تا صلوات بفرسته و هدیه کنه ب امام زمان عج 💚🌼...حاجت روا بشین مهربونا 🌸🌼💚
2706