2726

من تنبلی دارم و کلومفین متفورمین و لتروزول زیر نظر دکتر خوردم بی فایده پریود نمیشم با دارو میشم تو را خدا چیکار کنم خسته شدم

سلام به همه خانمهای عزیز.دوستان من IVF کردم و شکر خدا باردارم.چند تا آمپول گونال اف و یه سری داروهای انتقال جنین اضافه دارم هرکی خواست زنگ بزنه.گونال همونجور که میدونید بسیار کمیابه.امیدوارم کمکی بهتون بشه.و اگه میتونید به کسانی که نازایی دارن اطلاع بدید ایشالا به حق همین ماه ربیع دامن همه سبز بشه.

۰۹۳۵۱۰۱۰۹۱۶

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

عزیزم ای یو ای باید انجام بدی. انشااللهه باردار میشی بزودی منم دارم کلومیفن مصرف میکنم خدابزرگه🤲🤲🤲منم متولد 77هستم اتفاقا

با توکل به خدا و امام زمانمون🥰 به زودی تیکر بارداریمو نصب میکنم🤲🏻 میشه برای نزدیک تر شدن این روز یه صلوات برام بفرستی؟ ❤️
2728
چیکار کنم اخه من زندگیم دوس دارم شوهرم بچه میخواد نشه زندگیم خراب میشه

درکت میکنم چهارسالونیم انتظار کشیدم تجربه دارم که میگم استرس سمه

باید بیخیال شی

و معجزه ۲۸روز شکرگزاریو تو گوگل سرچ کن حتما انجام بده

فقط 31 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
عزیزم میشه تعریف کنییییی

شوهرم واریکوسل عمل کرد بعد 4 ماه تو بی‌خبری باردار شدم رابطمون ده روز یه بار بود شاید هی میگفتم شاید بخاطر عمله ک انقد سرده باید ببرمش دکتر...خودمم یک سال و نیم شیرینی نخوردم اصلا نون و برنج کم خوردم لاااااغر کردم با اینکه اضافه وزن نداشتم ولی شکم داشتم  بعد دو هفته تنها رفتم روستا پیش مادرم شبا بی فکرو خیال ساعتای ده یازده میخابیدم صبحم زود بیدار میشدم این دوهفته هم رفتم باشگاه ایروبیک و دستگاه بعد برگشتم خونه آخر بهمن بود آخر فروردین فهمیدم 6 هفته باردارم... اول ماه رمضون روزه گرفتم نزدیک بود بمیرم موقع افطار کردم لک غلیظ شدم فک کردم پریوده فرداش دیدم هیچ نیس دیگه خاستم برم دکتر الکی بی بی چک زدم..

عزیزم میشه تعریف کنییییی

وقتی روستا بودم شوهرم اومد دنبالم پیش یه سید هم رفتیم ک تب سنتی هم بود به خودم گفت گرمی اصلا نخور و بهم سه تا دارو داد یکی قدومه شیرازی گفت 7 روز قبل پریود بخور دوتای دیگه هم یکیش تخم شاهی بود با شکر سرخ ومرزنجوش این دوتا داخل پریوس باید میخوردم من  قدومه رو شروع کردم خوردم 7 روز دیدم پریود نشدم بعد قرص پروژسترون خوردم ده روز گفتم اینجوری پریود بشم ک بقیه داروها و بخورم دوباره قدومه رو خوردم دیدم دوهفته گذشته من پریود نشدم دیگه گفتم منو ببر دکتر ک هورمونام بهم ریخته ک فهمیدم باردارم...