2733
2734
عنوان

تو بیمارستان دولتی به زنای باردار توهین میکنن؟

| مشاهده متن کامل بحث + 925 بازدید | 54 پست
چرا سه روز موندي اونجا خوب خيلي وحشتناك بود چرا نميرفتين بيمارستان ديگه  برام هميشه سواله وقتي ...

بیمارستانش تا سه روز نگه میداشت مادر وبچه رو البته سزارینی ها رو بازم میخواستن نگهم دارن الکی گفتم شکمم کار کرده وگرنه یکی دوشب دیگه هم نگه میداشتن متاسفانه بیممون رو هرجا رفتیم قبول نکردن جز این بیمارستان اسمش به سلاخ خونه معروف بود تو شهرمون البته الان خیلی شرایطش بهتر شده من ۱۷سال پیش زایمان کردم اونجا

السلام علیک یا ربیع الانام و نضرة الایام                              سلام بر تو ای بهار خلایق و خرمی روزگاران                               بهار۱۴۰۲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دوتاشونو تو ی بیمارستان زایمان کردن؟؟

بله ...حالا به اولی هم خیلی خوش نگذشته اما به این اندازه هم اذیتش نکردن

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
چون بيمارستان دیگه ای قبول نمیکنن از سه ماهگی ب بعد پروندتون رو. تو هر بیمارستانی تشکیل بدید باید ه ...

اورژانسي رو بايد همه جا قبول كنند اصلا شايد شما تو شهر ديگه زايمان زودرس بگيري ولت نميكنند بميري كه 

زهره خانمي ام با عضويت ٩٤بازم تركيدم 
2731
اورژانسي رو بايد همه جا قبول كنند اصلا شايد شما تو شهر ديگه زايمان زودرس بگيري ولت نميكنند بميري كه& ...

اورژانسی بله

اما حقیقت اینه که تا دم مرگ نریم اورژانسی به حساب نمیایم

نمونش خودم

👋Bye
بله ...حالا به اولی هم خیلی خوش نگذشته اما به این اندازه هم اذیتش نکردن

حالا من و دوتا از خواهرام تو ی بیمارستان دولتی تو تهران زایمان کردیم سه تامونم راضی بودیم.اذیتی نداشتن.رسیدگیشونم خوب بود.

من سال ۹۲ زایمان کردم بیمارستان تامین اجتماعی . من تو خودم می‌ریختم اصلا داد نزدم فقط آخرش که خیلی درد داشت چند بار فقط ناله کردم پرستار گفت چرا صدای حیوون در میاری . ولی دکتر تو اتاق عمل خیلی خوب بود آخرش که ازش تشکر کردم گفت خیلی خوب همکاری کردی تا حالا مثل تو ندیدم . وقتی رفتم تو بخش نزاشتن همراه داشته باشم . لباسم کلا کثیف شده بود بهم ی لباس ندادن عوض کنم میگفتن الان شبه بوفه بسته س . تا صبح با لباس کثیف خوابیدم . بدترین خاطره زندگیم بود 

حالا من و دوتا از خواهرام تو ی بیمارستان دولتی تو تهران زایمان کردیم سه تامونم راضی بودیم.اذیتی نداش ...

نمیدونم والا اینا بیمارستان البرز کرج بودن ..

هیچکس من نیست و این قدرت منه💪تآج👑روسَر مَنِع توچِرا گِرِفتی فآزِپآدِشآیی😉
2738
نیمه خصوصی اکثرا راضی اند. تماما خصوصی هم دیگه گندش و در میارن اینقدررررر خرج الکی فاکتور میکنن. یه ...

🤣🤣 خدا حفظشون کنه نی‌نی‌هاتو عزیزم

پسر کوچولوی قشنگم❤️ چشم بد دور که هم جانی و هم جانانی🧿😍😘😋