2726

سه تا زنعمو دارم جاری مامانمن حالا اون بزرگه که هیچی ولی این دوتای آخری مامانم جاری دومیه ضایعش میکنن بهش تیکه میندازن با اینکه مامانم اینقدر به اینا خوبی کرده مامانم به زن عموم گفت اون آخری یه گل برام قلمه میزنی گفته نه والا من گلامو دونه سی چهل تومن میخرم درصورتی که برای اون جاری‌ش قلمه زده اون زن عمو سومیم خودشو خیلی جا کرده با خنده خنده حرفشو بار آدم میکنه مثلا پرسیده گفته ماشین ظرفشویی چه رنگی خریده من نبودم بعد مامانم گفته سفید البته نقره ای مامانم یادش رفته بعد گفته تو جمع چقدر اینا خنگن یا از راه بچه بودم میرفتم تو خونه مادربزرگم بهم میگفت سلام فرشته خنگه اومدی یا مثلا از راه میرفتم خونه مادربزرگم راه نه یا ده سالم بود با اینکه ازراه رفته بودم حموم جورابامم تمیز بود گفت جورابات بو میدن برو بشور تو جمع حالا از مامانم پرسیده آشپزخونه چقدره گفته کوچیکه بعد اون گفته چجوری جهاز بچینیم منم اعصابم خورد شد گفتم حق نداری مامان راش بدی 

از هیچ توقع نداشته باش حتی پدرومادرت که کسیم ازت توقع کنه دخالت نکن که کسی نکنه قضاوت نکن تا کسی قضاوتت نکنه    

توهم ضایع کن 

قبل از اینکه امضام رو بخونی یه حمد و صلوات مهمونم کن🌱🍃کنکوری ۱۴۰۰اگر موفق شدی راهنماییم کن چطوری موفق بشم .🙏🏻🙂می خوام یه دختر گوگولی باشم که شبا عروسکاش رو می گیره تو بغلش می خوابه 🙂 می خوام بچه باشم تو جامعه ای مشکلات دوبرابر سنمن .آقا من دلم می خواد دختر خونه باشه بچه خونه باشم نه زن خونه 🙂می خوام دغدغم باشه تموم شدن چیپسم و کیک خامه ای هام 😅نه جواب ندادن و نگرانی از ترک کردن کراشم 😶💔 آقا من می خوام جوراب گل کلی بپوشم موهام خرگوشی ببندم بپرم تو آغوش داداش و خانواده ای که هرگز بغلم نکردن 🤦درد می دونی یعنی چی ؟اون قدر نقطه خالی داشته باشی که نمی تونی برای پر کردنشون توازن برقرار کنی 😇امیدوارم حال همه خوب باشه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

باید از اووول برخورد میشد الانم دیر نیست بشور بنداز رو بند یبار که گفت فرشته خنگه بابات یا مامانت میزدن تو دهنش تموم میشد الانم بگو به شما ربطی ندارد هر چی گفت خودشو جمع میکنه

2728

ناراحت نشوها گلم ولی تقصیر خودتونه از بس مامانت خودشو وشمارو جلوشون بی ارزش کرده اونام این جسارتارو میکنن 

کلا آدما با کسایی که کلاس میزارن و سیاست مدارن بهتر رفتار میکنن تا ادمایی که خودشونو دست پایین میگیرن و بیش از حد خودمونی رفتار میکنن

ناراحت نشوها گلم ولی تقصیر خودتونه از بس مامانت خودشو وشمارو جلوشون بی ارزش کرده اونام این جسارتارو ...

من اوجا بچه بودم مامانم زبون نداشت هرجا میخواست بره با اون میرفت 

از هیچ توقع نداشته باش حتی پدرومادرت که کسیم ازت توقع کنه دخالت نکن که کسی نکنه قضاوت نکن تا کسی قضاوتت نکنه    
باید از اووول برخورد میشد الانم دیر نیست بشور بنداز رو بند یبار که گفت فرشته خنگه بابات یا مامانت می ...

تقصیر پدرومادرمه الانم میگم من بدم میاد کسی دست به جهیزیم کنه

توهم ضایع کن 

خودشو جا کرده آب زیر کاه است مامانمو چیکار کنم یکسره میگه سلیقش خوبه بیاریم باهامون جهیزیه بخره

مثلا جلوت کوچکترین بی احترامی کردن بلندددد بگو فلانی حد خودتو بدون انگار خانواده تربیتت نکردن 

حتما بهش میگم ولی مامانمو چیکار کنم میگه تنهایی که نمیشه جهاز خرید وچیند هرچی میگم الان مثل دوره قدیم نیست فیلم نگاه میکنم